شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - 25 Jun 2022
 
۰

حمایت شهرداری از زنان سرپرست خانوار

دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب: 803636
مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: در تمامی بازارچه ها زنان سرپرست خانوار می‌توانند بصورت رایگان غرفه دریافت کنند.
حمایت شهرداری از زنان سرپرست خانوار
به گزارش جهان نيوز، قدرت الله محمدی مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در گفت و گو با مهر، درباره حمایت شهرداری تهران از زنان سرپرست خانواده گفت:

در هر بازارچه‌ای که چه به صورت ثابت و چه به صورت موقت احداث می‌شود با هماهنگی با مدیرکل امور بانوان بخشی برای زنان سرپرست خانواده در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به چگونگی دریافت غرفه در بازارچه‌ها اظهار کرد: هر زمان که معاونت امور بانوان از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل درخواست داشته باشد بخشی از بازارچه‌ها به صورت رایگان در اختیار زنان سرپرست خانواده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر در بازارچه‌های جنت و حکیمه هفتاد نفر از زنان سرپرست خانوار اشتغال دارند و البته امکان فعالیت زنان سرپرست خانواده در روز بازارها نیز فراهم است.

محمدی در پاسخ به سوال دیگری در رابطه با افتتاح روز بازار خلازیر گفت: این روز بازار به بهره برداری رسیده است و هم اکنون نیز در حال کار است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *