چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ - 29 Jun 2022
 
۰

سردار رحیمی: فیلم‌های سارقان را به پلیس بدهید

يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 803553
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن اعلام اینکه افراد به جای انتشار فیلم سارقان در فضای مجازی، این فیلم ها را به پلیس تحویل دهند، گفت: جرایم خشن در پایتخت آمار کاهشی دارد.
سردار رحیمی: فیلم‌های سارقان را به پلیس بدهید
به گزارش جهان نيوز، سردار حسین رحیمی در گفت و گو با مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جرایم خشن (جرایم مربوط به قتل و سرقت مسلحانه) افزایشی است، گفت: باید عرض کنم که جرایم خشن، جرایم مسلحانه و جرایم مهم در پایتخت نه تنها آمار افزایشی ندارد بلکه آمارش رو به کاهش هم است.

وی با اشاره به فیلم‌های لحظه درگیری و یا فیلم سارقانی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، گفت: از مردم خواهش می‌کنم این فیلم‌ها را در فضای مجازی منتشر نکنند چراکه انتشار این فیلم‌ها مصداق تشویش اذهان عمومی است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: اینکه افراد از یک درگیری فیلم تهیه کنند ایرادی ندارد اما انتشارش در فضای مجازی کار اشتباهی است و بهتر است که این فیلم‌ها را به پلیس تخصصی مرتبط با آن جرم تحویل بدهند.

سردار رحیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه افراد این فیلم‌ها را با هدف شناسایی سارق در فضای مجازی منتشر می‌کنند، گفت: مردم که نمی‌توانند سارق را پیدا و دستگیر کنند، بهتر است قبل از اینکه فیلم‌ها پخش شود به پلیس داده شود تا حتی دستگیری آن سارق با سرعت بیشتری انجام شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *