دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 8 Aug 2022
 
۰
سخنگوی گردان‌های مجاهدین:

مقاومت گنج اطلاعاتی را از بالون جاسوسی اسرائیل استخراج کرد

يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب: 803486
سخنگوی گردان‌های مجاهدین تاکید کرد، از این پس بالون‌های جاسوسی دشمن صهیونیستی به باری بر دوش این رژیم و ارتش آن مبدل خواهد شد چون مقاومت گنجی از اطلاعات را از این بالون خارج کرده است.
استخراج گنج اطلاعاتی از بالن جاسوسی اسرائیل
به گزارش جهان نيوز، «ابو بلال» سخنگوی گردان‌های مجاهدین در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری تسنیم تاکید کرد، مقاومت فلسطین در حال بالا بردن سطح کارآمدی مجاهدین در شهرهای مختلف کرانه باختری است.

وی گفت: مقاومت در حال مسلح کردن مجاهدین فلسطینی در کرانه باختری است تا با استفاده از ابزارهای مبارزاتی بیشترین ضربات و بزرگترین تلفات را بر دشمن وارد کرده و عرصه را در سرزمین فلسطین بر آنها تنگ کنند، در حالی که غزه نیز انگشت بر ماشه ایستاده است.

ابو بلال با ستایش از بازوانی که موفق شدند دستگاه‌ها و دوربین‌های نظارتی دشمن را از داخل این بالون جاسوسی سرنگون شده در غزه به دست آورند، افزود: دشمن صهیونیست تصور می‌کرد که از این طریق چشم خود را به روی ملت ما و مقاومت مان گشوده است اما این دستگاه‌ها و دیگر وسایل مورد استفاده علیه ملت ما به اذن خداوند به باری بر دوش دشمن و ارتش آن تبدیل می‌شوند، چون مقاومت موفق شد بعد از دستیابی به آنها گنجی از اطلاعات و فن‌آوری‌ها را از آن استخراج کند.

سخنگوی گردان‌های مجاهدین به ملت فلسطین اطمینان داد گروه‌های مقاومت شبانه روز به تلاش‌های میدانی خود برای افزایش آمادگی خود ادامه می‌دهند و اجازه نخواهند داد دشمن صهیونیستی از خون فرزندان ما سوء استفاده کرده و مقدسات ما را لوث کند.

وی تاکید کرد: رهبری مقاومت در زمان و از جایی که دشمن تصورش را نمی‌کند بر آن ضربه وارد کرده و روزهای آتی گواهی بر این مدعی خواهد بود.

ابو بلال در پیامی به ملت فلسطین ساکن قدس، غزه، کرانه باختری و مناطق اشغالی 1948 خاطر نشان کرد، گروه‌های مقاومت همچنان سپر حمایتی ملت ما باقی مانده و حامی و حافظ مقدسات و مسجد الاقصی خواهند بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *