دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 8 Aug 2022
 
۰
۲

گفت و شنود/ مگه مرض داری؟!

يکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: 802749
۶۱ تن از بانیان وضع موجود و کسانی که طی ۸ سال گذشته شرایط سخت را به مردم تحمیل کرده‌ بودند، حالا در پوشش اقتصاددان بیانیه‌ای صادر کرده و تهدید کرده‌اند که تورم ۳رقمی می‌شود!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: ۶۱ تن از بانیان وضع موجود و کسانی که طی ۸ سال گذشته شرایط سخت را به مردم تحمیل کرده‌ بودند، حالا در پوشش اقتصاددان بیانیه‌ای صادر کرده و تهدید کرده‌اند که تورم ۳رقمی می‌شود!

گفتم: ولی همه آنها از کارگزاران دولت قبل هستند. اگر کاری بلد بودند چرا وضعیت اقتصادی را به این روز ‌انداختند؟!

گفت:‌ ای عوام، اول ببین کدامیک از آنها اقتصاددان هستند؟ اکثر آنها تعدادی آدم معمولی هستند که به خاطر عضویت در ستاد انتخاباتی آقای روحانی پست گرفته بودند.
گفتم: پس بگو چرا در این بیانیه هیچ راه‌حل و نسخه اقتصادی نیامده و فقط روی همان راه خسارت‌بار دولت قبل تاکید شده است!

گفت: مگر این جماعت را نمی‌شناسی؟! هروقت آمریکا با مشکل روبه‌رو می‌شود به حمایت از آن دست به قلم می‌شوند! الان هم بیانیه را در دفاع از قطعنامه شورای حکام صادر کرده‌اند و تمام حرفشان این است که اگر به قطعنامه و خواست آمریکا تن ندهیم،تورم ۳ رقمی می‌شود! و توضیح نمی‌دهند مگر تورم کنونی ساخته و پرداخته خودشان نبوده است؟!

گفتم: یارو می‌گفت؛ جلوی یکی از مغازه‌ها یک مانکن مرد ایستاده بود، نوک دماغشو گرفتم، برگشت گفت؛ وِل کن! مگه مرض داری؟! نگو صاحب مغازه بود!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
بانیان وضع موجود...
Iran, Islamic Republic of
تا کی با این بهونه میخاید ادامه بدید؟.