سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - 9 Aug 2022
 
۰

گفت و شنود/ خودم میدونم!

شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 801362
سراسر سرود سلام فرمانده، دعا برای ظهور امام زمان - ارواحنا له الفداء- و اعلام آمادگی برای یاری و نصرت ایشان است. کجای آن جشن است؟!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: مدعیان اصلاحات از حضور حماسی نوجوانان در استادیوم صد هزار نفره تهران و اجرای سرود «سلام فرمانده » بدجوری عصبانی شده و می‌گویند چرا در حالی که مردم آبادان از فاجعه متروپل عزادارند، در استادیوم آزادی جشن برپا کرده‌اند؟!

گفتم: سراسر سرود سلام فرمانده، دعا برای ظهور امام زمان - ارواحنا له الفداء- و اعلام آمادگی برای یاری و نصرت ایشان است. کجای آن جشن است؟!

گفت: مدعیان اصلاحات از اولین روزی که این سرود فاخر و پُر جاذبه به اجرا درآمد همصدا با رسانه‌های آمریکایی و اسرائیلی علیه آن موضع گرفته بودند.

گفتم: پس حالا چی شده که آن را به فاجعه متروپل و سوگ خواهران و برادران آبادانی ربط می‌دهند؟!

گفت:‌ مجوز ساخت ساختمان متروپل بدون رعایت اصول ایمنی در دولت تحت حمایت همین قماش مدعی اصلاحات داده شده بود و حالا دارند نعل وارونه می‌زنند تا از اتهام خارج شوند!

گفتم: یارو رفته بود فالشو بگیره. فالگیر گفت؛ فردا در محله شما یکی کشته می‌شود! یارو گفت؛ اینو که خودم میدونم! میخوام ببینم دستگیر میشم یا نه؟!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *