کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سارق مسلح خیابان‌های تهران به دار مجازات آویخته شد +فیلم

4 خرداد 1401 ساعت 21:50

دادستان تهران از اجرای حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران در صبح امروز خبر داد.


به گزارش جهان نیوز، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه؛ دادستان تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز (چهارشنبه 4 خرداد) اجرا شد. علی صالحی در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: این سارق مسلح با نام اختصاری (ر-ع) به همراه دو نفر از هم‌دستانش باند زورگیری و سرقت مسلحانه‌ای را تشکیل داده بودند و با ایجاد رعب و وحشت و استفاده از سلاح در منطقه شرق تهران به ویژه محلات جوادیه و تهرانپارس، نسبت به سرقت طلاجات مردم مبادرت می‌کردند.

وی در ادامه افزود: این افراد پس از گشت‌زنی با موتورسیکلت، سوژه خود را عمدتاً از بین بانوان انتخاب کرده و پس از تهدید و ترساندن مالباخته با قمه و خنجر به وسیله قیچی آهن‌بُر طلاجات وی را بریده و سرقت می‌کردند.

دادستان تهران تصریح کرد: این سارقان مسلح در موارد متعددی اقدام به ضرب و جرح و سرقت مقرون به آزار مالباختگان کرده‌اند و با همین شیوه جرائم یاد شده را علیه افراد زیادی مرتکب شده‌اند.
 

فیلم

صالحی خاطرنشان کرد: پس از طی مراحل دادرسی، اثبات جرم محاربه از طریق سرقت مسلحانه و صدور حکم اعدام در خصوص متهم (ر-ع)، این حکم در  دیوان عالی کشور تأیید و صبح امروز به مرحله اجرا گذاشته شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران در پایان با هشدار به هنجارشکنان و اخلال‌گران امنیت عمومی تصریح کرد: افرادی که سودای چنین جرایم شیطانی را در سر می‌پرورانند، بدانند که دستگاه قضائی برای حفظ امنیت مردم با کسی تعارف ندارد و مجازات این‌گونه افراد، قاطع و بدون اغماض خواهد بود.
 


کد مطلب: 801217

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/801217/سارق-مسلح-خیابان-های-تهران-دار-مجازات-آویخته-فیلم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com