کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شب رویایی استقلال در دل کویر/ مجیدیِ نباز

3 خرداد 1401 ساعت 22:27

در هفته بیست و نهم لیگ برترفوتبال تیم استقلال، قهرمان این فصل مقابل مس رفسنجان هم به پیروزی رسید تا 29 مسابقه بدون باخت را پشت سر بگذارد.


به گزارش جهان نیوز، در هفته بیست و نهم لیگ برتر تیم فوتبال استقلال از ساعت 20 در ورزشگاه شهدای مس به مصاف مس رفسنجان رفت که این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

استقلال در بیست و نهمین مسابقه فصل نیز با درخشش امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان خود به نوزدهمین برد فصل خود رسید تا  قهرمان لیگ همچنان بدون شکست بماند  و به امتیاز 67 برسد.

 فصل رویایی استقلال با دیدار هفته آینده با نفت مسجدسلیمان به پایان خواهد رسید و آبی پوشان در پایان این مسابقه جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال حریفان خود را حسرت به دل باخت گذاشته است.

محمد ربیعی پیش از این مدعی شده بود که تنها باخت استقلال را مس رفسنجان رقم خواهد زد.گادوین منشا آقای گل لیگ برتر نیز که در این فصل 14 گل زده مقابل خط دفاع مستحکم آبی پوشان ناکام ماند.

داور:  احمد محمدی
کمک داوران:علی اکبر نوری- دانیال باشنده

کارت زرد: محمد دانشگر، آرمان رمضانی ، رافائل سیلوا،  صالح مصطفوی( مربی) و مهدی مهدی پور ( استقلال) 
کارت قرمز: دانشگر( دقیقه 80) از استقلال

گل: امیرحسین حسین‌زاده( دقایق 48 و 55 ) برای استقلال

ترکیب مس رفسنجان:فایز الرشیدی، شاهین توکلی‌فرشاد محمدی مهر( از دقیقه 68 سید مجید نصیری) ، عقیل کعبی، سیدمهدی حسینی، مهرداد رضایی( از دقیقه 85 قائم اسلامی خواه)،حسن جعفری، میثم تیموری( از دقیقه 85 فراز امامعلی) ، مجید علیاری ،محسن آذرباد،گا‌دوین منشا( از دقیقه 78 ترکمان) 

سرمربی: محمد ربیعی

ترکیب تیم استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی( از دقیقه 66 وریا غفوری) ، جعفر سلمانی( از دقیقه 66 سبحان خاقانی) ، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده( از دقیقه 80 امانوف) ، کوین یامگا ( از دقیقه 66 محمد دانشگر) و آرمان رمضانی (از دقیقه 90 سعید مهری).

سرمربی: فرهاد مجیدی


کد مطلب: 801121

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/801121/شب-رویایی-استقلال-دل-کویر-مجیدی-نباز

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com