سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - 28 Jun 2022
 
۱
۲

ایران بین ۶ کشور با بالاترین قیمت برنج

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب: 800906
قیمت یک کیلو برنج در بین 106 کشور جهان مقایسه شد که در این زمینه کشورمان به عنوان ششمین کشور دارای گران‌ترین قیمت برنج معرفی شد.
ایران بین ۶ کشور با بالاترین قیمت برنج
به گزارش جهان نيوز، گزارشی از قیمت برنج در کشورهای جهان بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت. بر اساس گزارشی، قیمت یک کیلو برنج در بین 106 کشور جهان مقایسه شد که در این زمینه کشورمان به عنوان ششمین کشور دارای گران‌ترین قیمت برنج معرفی شد.

در این میان در ۱۷ کشور قیمت برنج کمتر از یک دلار در هر کیلو بوده، در ۶۱ کشور قیمت بین یک تا ۲دلار بوده، در ۲۲ کشور قیمت بین 2 تا 3دلار و تنها در ۶ کشور قیمت برنج بیشتر از 3 دلار است که یکی از آن‌ها ایران است. در ژاپن و آمریکا که گران‌ترین قیمت برنج را دارند برنج کیلویی 4 دلار است. کاربران به این موضوع واکنش نشان دادند. کاربری نوشت: «قیمت‌هامون داره به قیمت‌های جهانی خیلی نزدیک می‌شه ولی حقوق هامون انگار نه انگار!»

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
فصل برداشت برنج شد، دلالان دست به کار شدند.....
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
خوب آنهابرنج واردمیکنند، ولی ماکشت برنج هم داریم وانرادرداخل تولیدمیکنیم.برنج خارجی هم ازهندوپاکستان واردمیشودکه درنزدیکی ماهستندوبه نسبت امریکاوژاپن هزینه حمل کماری میپردازیم.چرابایدخودرابادیگران مقایسه کنیم.