يکشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ - 26 Jun 2022
 
۰
۱

تمجید فرمانده کل سپاه از سرود "سلام فرمانده"

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹
کد مطلب: 800495
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سرود "سلام فرمانده" یک اجرای آسمانی بود که در تاریخ کشور ماندگار می‌شود.
تمجید فرمانده کل سپاه از سرود "سلام فرمانده"
به گزارش جهان نيوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در ارتباط تلفنی با اجتماع مردم لنگرود سرود "سلام فرمانده" را یک اجرای آسمانی خواند و اظهار داشت: سرود سلام فرمانده در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد زیرا یک کار فرهنگی زیبا در جمهوری اسلامی بود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأثیرپذیری سرود سلام فرمانده در جهان اسلام را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: قطعاً خداوند و امام زمان(عج) بر سرود سلام فرمانده نظر داشته که باعث جاودان شدن و تأثیرپذیری جهانی این سرود آن شده است.

 سردار سلامی با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای جهان اسلام این سرود خوانده می‌شود و با اشاره به لزوم ساخت این نوع آثار فرهنگی خاطرنشان کرد: ساخت کلیپ‌های متعدد نظیر کلیپ سرود سلام فرمانده در کشور اکنون ضرورت دارد‌.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کلیپ سرود سلام فرمانده به خوبی با نفوذ فرهنگی در کشور به مقابله پرداخته است ابراز داشت: با توجه به این موضوع از این رو باید در تمامی امور به مسائل فرهنگی توجه جدی شود.

وی با بیان اینکه مضمون ابیات سرود سلام فرمانده در خور نیازهای روز نوجوانان عصر جهاد تبیین است افزود: در بحث امام زمان(عج) همیشه از انتظار و دلتنگی صحبت شده اما سلام فرمانده به مسائل بخشش و آمادگی قرار گرفتن در صف یاران امام پرداخته است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
واقعا سرودی است که انسان را به ملکوت اعلی می رساند...