سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۱
۱

گفت‌وشنود/ به قیمت خرید!

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲
کد مطلب: 800161
دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها بعد از آن همه زوری که زدند تا مردم را علیه طرح اخیر دولت تحریک کنند و بعد از آنه مه یقه‌ای که از خود پاره کردند، به کجا رسیدند ؟!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها بعد از آنهمه زوری که زدند تا مردم را علیه طرح اخیر دولت تحریک کنند و بعد از آنهمه یقه‌ای که از خود پاره کردند، به کجا رسیدند ؟!
گفتم: در چند نقطه از چند شهر، تعداد ‌اندکی دست به تظاهرات زدند که با مقابله مردم روبه‌رو شدند.

گفت: در یک کشور با جمعیت ۸۰ میلیونی، وجود چند صد نفر کم‌اطلاع و فریب‌خورده و تعدادی مزدور و کاسه‌لیس بیگانه طبیعی است و نشانه آگاهی اکثریت قریب به‌اتفاق مردم و همراهی و اعتماد آنها به صداقت دولتمردان است.

گفتم: بی‌بی‌سی و VOA و سایت‌های ضدانقلاب داشتند خودشان را جر می‌دادند که ایهاالناس بریزید توی خیابان‌ها و اعتراض کنید و...

گفت: آن ‌اندک مردم عادی هم که وقتی متوجه اصل ماجرا و حضور مزدوران شدند، پا پس کشیدند. حالا مزدوران کاسه‌لیس برای کارفرمایان آمریکایی و اسرائیلی و انگلیسی خود چه گزارشی دارند ؟!

گفتم: یارو پیراهنی را دزدیده بود. رفت بفروشد او را شناختند و پیراهن را پس گرفتند و با مشت و لگد به حسابش رسیدند. وقتی پیش دوستانش برگشت، پرسیدند؛ چند فروختی؟

گفت؛ چهل پنجاه تا مشت و لگد بیشتر از قیمت خرید!
برچسب ها: گفت و شنود کیهان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


شمه
Iran, Islamic Republic of
....