پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - 26 May 2022
 
۱

تاکید جمعیت رهپویان بر تثبیت و تقویت جایگاه ریاست کنونی مجلس

يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷
کد مطلب: 800038
جلسه شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با موضوع بررسی آخرین وضعیت تحولات اخیر اقتصادی کشور و نیز موضوعات سیاسی از جمله انتخابات اجلاسیه سوم هیئت رئیسه مجلس برگزار شد.
به گزارش جهان نيوز، جلسه ماهانه شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با موضوع بررسی آخرین وضعیت تحولات اخیر اقتصادی کشور و نیز موضوعات سیاسی از جمله انتخابات اجلاسیه سوم هیئت رئیسه مجلس برگزار شد.

اعضای شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در این جلسه، پس از استماع گزارشی از نحوه اجرای قانون بودجه ۱۴۰۱ درباره یارانه‌ها، بر لزوم کمک به دولت برای بهتر عمل کردن در طرح مهم اقتصادی اصلاح یارانه‌ها از طریق ارائه نظرات کارشناسی، حمایت‌های رسانه‌ای و نیز تبیین موضوع در افکار عمومی به منظور جلب حمایت‌های بیشتر مردمی تاکید کردند.

همچنین عملکرد دو ساله مجلس شورای اسلامی مورد نقد و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که ضمن ارائه گزارش عملکرد مجلس توسط اعضای نماینده مجلس جمعیت، بر ضرورت تقویت نقاط مثبت به ویژه در حوزه اقتصادی و مطالبات معیشتی مردم تاکید شد.

در ادامه برخی اعضا به بیان نقاط ضعف و قوت نسبت به عملکرد هیئت رئیسه و نیز رئیس مجلس پرداختند و نهایتاً در جمع بندی و با برآیندگیری از مجموعه نظرات اعضای شورای مرکزی و به منظور حفظ انسجام جریان کلی نیروهای انقلاب، با رای اکثریت اعضا، بر تثبیت و تقویت جایگاه ریاست کنونی مجلس تاکید شد.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای مرکزی، آیین نامه جدید اداره جلسات شورای مرکزی رهپویان را تصویب و با رای اکثریت اعضا، معاون پشتیبانی، مسئول کمیته تشکیلات و توسعه سازمان، مسئول کمیته اقتصادی، مسئول کمیته فرهنگی و نیز مسئول کمیته جوانان و دانشجویان جمعیت رهپویان را انتخاب کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *