کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد از فردا

24 ارديبهشت 1401 ساعت 16:01

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه خبر داد.


به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در تاریخ 25 اردیبهشت ماه خبر داد.

علیرضا کریمیان با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از 25 اردیبهشت ماه به سایت این سازمان به‌نشانی https://www.sanjesh.org مراجعه کنند و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و... و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری و... از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و بیش از 647 هزار داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان چاپ کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شده است و لذا باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به‌دقت مطالعه کنند.


کد مطلب: 800023

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/800023/توزیع-کارت-آزمون-کارشناسی-ارشد-فردا

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com