کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گاف بزرگ شبکه ضد انقلاب با فیلم زمستان!

22 ارديبهشت 1401 ساعت 16:26

ویدئویی که رسانه معاند و فارسی زبان «منوتو» در خروجی صفحه اش با عنوان «غارت یک فروشگاه در قزوین» به بهانه گران شدن برخی اقلام در کشور منتشر کرده، مربوط به حادثه چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ اغتشاشات افزایش قیمت بنزین است.


به گزارش جهان نیوز، ساعاتی پیش یکی از شبکه های ضد انقلاب مستقر در لندن با انتشار کلیپی تحت عنوان «غارت یک فروشگاه در قزوین» به دنبال التهاب آفرینی در افکار عمومی از طریق دامن به زدن خبرهای دروغ و شایعات بود.

 
در این رابطه عباس کاظمی فرماندار قزوین ضمن تکذیب انتساب این کلیپ به شهر قزوین، اظهار کرد: در دو روز گذشته علیرغم اینکه صف های مردمی برای تهیه کالاهای اساسی در نقاط مختلف شهر شکل گرفته بود، اما هیچگونه درگیری یا تنشی رخ نداده است.
 

وی افزود: فروشگاه مطرح شده در کلیپ این شبکه معاند اصلا در قزوین وجود خارجی ندارد و با دقت بر پوشش زمستانه افراد حاضر در صحنه می توان به وضوح دریافت که این کلیپ برای زمان فعلی نیست.
 
کاظمی تصریح کرد: خوشبختانه تا به امروز عرضه کالاهای اساسی در سطح شهر قزوین علیرغم برخی مشکلات از وضعیت رو به بهبودی برخوردار است و انشاالله در روزهای پیش رو نیز به شرایط عادی و با ثبات خواهیم رسید.


کد مطلب: 799851

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/799851/گاف-بزرگ-شبکه-ضد-انقلاب-فیلم-زمستان

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com