شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 21 May 2022
 
۰
۴

جاماندگان یارانه کمک‌معیشتی به 2 شیوه امکان ثبت اعتراض دارند

چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۷
کد مطلب: 799689
فرصت اعتراض بابت یارانه کمک‌معیشتی در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد همچنین سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها به زودی در اختیار مردم قرار می‌گیرد تا کسانی که یارانه نگرفته‌اند تقاضای خود برای قرار گرفتن در شمول یارانه‌بگیران ثبت کنند.
جاماندگان یارانه جدید به این ۲روش اعتراض کنند
به گزارش جهان نيوز، یک مقام آگاه در سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به فارس خبر داد: درصد بالایی‌ از کسانی که می‌گویند یارانه نگرفته‌ایم، احتمالا به خاطر مشکلات بانک مربوطه پیامک برایشان ارسال نشده است.

وی افزود: از سوی دیگر ‌تعداد اندکی از کسانی که یارانه برایشان واریز نشده است، در بررسی اخیر پایگاه رفاه ایرانیان که در فروردین امسال انجام شده ممکن است، از دهک‌ 9 به دهک 10 پردرآمدی منتقل شده باشند که یارانه به آنها پرداخت نمی‌شود، اما برای بقیه افراد در 9 دهک درآمدی یارانه معیشتی واریز شده است.

وی این نکته را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم گفت: همان گونه که رئیس جمهور اعلام کرد فرصت اعتراض در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir/faq/faq.html وجود دارد و مردم می‌توانند به مرور به این سامانه مراجعه کنند.

این مقام آگاه در مورد کسانی که اصلا یارانه نگرفته‌اند گفت: همچنین سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها به نشانی https://www.hadafmandi.ir/ به زودی در اختیار مردم قرار می‌گیرد که کسانی که یارانه نگرفته‌اند تقاضای خود برای قرار گرفتن در شمول یارانه‌بگیران ثبت کنند که اگر تقاضای آنها مورد موافقت قرار گرفت و شرایط لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند، پس از آن یارانه دو مرحله‌ای برایشان واریز می‌شود.

این مقام آگاه گفت: شب گذشته کل مبالغ یارانه کمک معیشتی برای 72 میلیون ایرانی‌ واریز شد، اما سیستم‌های داخلی بانک‌ها متفاوت است و به مرور پیامک‌ها برای مشتریان ارسال می‌شود.

وی همچنین افزود: منابع پرداخت یارانه کمک معیشتی از طرف سازمان برنامه و بودجه تامین شده است که توسط رئیس این سازمان اعلام خواهد شد، اما آمار کلی این است که برای 23 میلیون سرپرست خانوار یارانه معیشتی واریز شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام در صفحه وضعیت دهک خانوار ما 7 ثبت شده است ولی به ما یارانه پرداخت نشده در صورتیکه می گویند تا دهک 9 پرداخت شده است
سلام دهکها تغییر کردند به منم تا ماه قبل یارانه میدادند ولی الن میگن یارانه جدید بهتون تعلق نمیگیردمثل اینکه دهک ده جامعه رفتیم دهک ثروتمندان جامعه
Iran, Islamic Republic of
مدیریت خوبی دارید
یارانه نگرفته
Iran, Islamic Republic of
کی به کیه . میگفتید برای همه یارانه واریز شده است .