جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ - 1 Jul 2022
 
۰

اقدامات مترو در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب

دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳
کد مطلب: 799515
در نظر داریم اقدامات لازم برای ساعات اوج مسافر را عملیاتی کنیم تا در هنگام حمل و نقل، مسافران با ترافیک و شلوغی خطوط مواجه نشوند.
اقدامات مترو در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب
به گزارش جهان نيوز به نقل از میزان، ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمد نقیب با اشاره به آماده‌سازی مترو برای تسهیل حمل و نقل مراجعان در ایام  نمایشگاه کتاب گفت: اطلاع‌رسانی برای نمایشگاه کتاب در خطوط مترو به صورت گسترده انجام شده و در نظر داریم اقدامات لازم برای ساعات اوج مسافر را عملیاتی کنیم تا در هنگام حمل و نقل، مسافران با ترافیک و شلوغی خطوط مواجه نشوند.

معاون فرهنگی متروی تهران: مترو در آمادگی کامل برای اطلاع‌رسانی و جذب مخاطبان در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب است
معاون فرهنگی متروی تهران با بیان اینکه مترو در آمادگی کامل برای اطلاع‌رسانی و جذب مخاطبان در زمان برگزاری نمایشگاه به سر می‌برد، تصریح کرد: برنامه‌های تبلیغاتی در معاونت فرهنگی مترو کاملا براساس برنامه‌ریزی آماده اجراست و بخش مهمی از نصب تابلوها و اطلاعات مربوط به نمایشگاه هم تا امروز در محل‌های مورد نظر نصب شده‌اند.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *