پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - 30 Nov 2023
 
۲

گروه خودروسازی سايپا ۳ درصد جلوتر از برنامه فروردين ۱۴۰۱/ كاهش ۴۷ درصدی خودروهای ناقص در فروردين ماه ۱۴۰۱ نسبت به فروردين سال گذشته/ ۲۰۸۴۵ دستگاه انواع محصولات توليد شد/ ۵۱هزار دستگاه خودرو آماده تحويل به فروش شد/ ركورد توليد در ارديبهشت ماه

يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب: 799462
معاون برنامه‌ريزی جامع توليد گروه خودروسازی سايپا با بيان اينكه اين مجموعه از برنامه توليد ارائه شده به وزارت صنعت، معدن و تجارت 3 درصد جلوتر است، گفت: گروه خودروسازی سايپا در كنار تكميل كاری خودروهای ناقص، موفق شده در ماه گذشته ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را توليد كند.
سايپا ۳ درصد جلوتر از برنامه فروردين ۱۴۰۱
به گزارش جهان نيوز به نقل از سايپانيوز، مسعود پروين با اشاره به اينكه گروه خودروسازی سايپا در برنامه توليدی كه به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه كرده بود، می‌بايست در فروردين ماه 20134 دستگاه خودرو توليد می‌كرد، تصريح كرد: اين مجموعه با وجود تمام مشكلات و خودروهای ناقصی كه وجود داشت، موفق شد ٢٠٨٤٥ دستگاه انواع محصولات را توليد كند و همزمان خودروهای ناقص را نيز كاهش دهد به طوری كه موجودی خودروهای ناقص گروه سايپا كه در پايان فروردين ماه سال گذشته حدود 58 هزاردستگاه بود با انجام تكميل كاری، تا پايان فروردين ماه سال جاری به حدود 31 هزار دستگاه رسيد.
 
معاون برنامه‌ريزی جامع توليد گروه خودروسازی سايپا با تاكيد بر اينكه ميزان خودروهای ناقص در فروردين ماه سال جاری نسبت به سال گذشته حدود 47 درصد كاهش يافته است، اشاره كرد: تمام بخش‌های گروه خودروسازی سايپا در تلاش هستند تا ضمن به صفر رساندن خودروهای ناقص، افزايش توليد را برای اين مجموعه رقم بزنند.

معاون برنامه‌ريزی جامع توليد گروه خودروسازی سايپا گفت: بر اساس برنامه‌ريزی انجام شده، در ارديبهشت ماه افزايش محسوسی در توليد ثبت شده است به نحوی كه در 17 ارديبهشت ماه توليد به مرز 1700 دستگاه رسيد و تثبيت اين روند در دستور كار تمام حوزه‌ها قرار گرفته است.

او خاطرنشان كرد: از ابتدای سال جاری تا 18 ارديبهشت ماه بيش از 35000 دستگاه انواع محصولات در گروه خودروسازی سايپا توليد شده كه حدود 90 درصد آن (حدود 32 هزار دستگاه) عبور مستقيم بوده و در فرآيند تحويل به فروش قرار گرفته است.

پروين با بيان اينكه عبور مستقيم خودروها باعث سه اتفاق رشد كيفی خودروهای توليدی، كاهش هزينه‌های مربوطه و افزايش سرعت در تحويل خودروها به مشتريان می‌شود، افزود: از ابتدای سال جاری تا 18 ارديبهشت ماه با حدود 32 هزار دستگاه توليد عبور مستقيم وتكميل حدود 19 هزار دستگاه خودروهای ناقص، 51 هزار دستگاه خودرو آماده تحويل به فروش شد كه اين امر دستاوردی جديد محسوب می‌شود.
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *