شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 21 May 2022
 
۰
۱

سرقت‌های سریالی از تجهیزات بزرگراه‌ها

يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب: 799459
قطعاً در این بخش باند و سازماندهی خاصی وجود دارد و درخواست ما این است که شهرداری تهران با همکاری نیروی انتظامی با عوامل آن برخورد کند.
سرقت‌های سریالی از تجهیزات بزرگراه‌ها
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، ناصر امانی در جریان شصت‌و‌دومین جلسه شورای شهر تهران به تکلیف قانونی شهرداری تهران در ارتباط با نظارت بر اموال شهرداری و حوزه سرمایه‌ای تاکید و اظهار کرد: در تاریخ هشتم اسفندماه سال گذشته در ارتباط با سرقت‌های اموال عمومی شهر به‌ویژه پل حکیم، تذکری را به شهرداری تهران مطرح کردم و در آن جلسه خواستم که شهرداری تهران با همکاری نیروی انتظامی عوامل این مسئله را شناسایی کند.

وی افزود: متاسفانه در تعطیلات نوروزی امسال نیز یک سرقت بسیار بزرگ‌تر و پیچیده‌تر در پل طبقاتی صدر صورت گرفت و متاسفانه روکش‌های تزریقی بتن در این محدوده که ارتفاع آن بسیار بیشتر از پل قبلی حکیم بود به طور کامل به سرقت رفت.

امانی گفت: بنابر پیگیری‌های انجام شده و سرقت‌هایی که صورت گرفته، انگیزه سارقان غیر از موضوع مالی و این قضایا، قصد دارند رعب و وحشت را در دل شهروندان تهرانی ایجاد کنند و در واقع یک کار سازماندهی‌ شده در پشت این سرقت‌ها وجود دارد.

عضو شورای شهر تهران گفت: البته این سرقت‌ها به ایستگاه‌های بی‌آر‌تی تسری نیز پیدا کرده است. همچنین برخی از خانواده شهدا در تماسی که با بنده داشتند نسبت به سرقت برخی از تابلوهای شهدا انتقاد داشتند.

وی افزود: بر همین اساس از شهرداری تهران می‌خواهیم که با همکاری نیروی انتظامی به این موضوع وارد شده و برخورد جدی را با عوامل و سارقان این اتفاق ناگوار داشته باشند.

پرویز سروری نایب‌رئیس شورای شهر تهران نیز با اشاره به تذکر مطرح شده از سوی امانی گفت: این تذکر بسیار مهم است و قطعا همانطور که آقای امانی مطرح کرد پشت پرده‌ای را دارد و بنا دارند رعب و وحشت و ناامیدی را در دل شهروندان ایجاد کنند.

وی گفت: دوستان ما در شهرداری به سرعت با هماهنگی نیروی انتظامی در جهت خنثی‌سازی این موضوع وارد عمل شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
از نیروهای ضد شورش برای دستگیری سارقین استفاده شود....