چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ - 6 Jul 2022
 
۰
۱

جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌های بانکی

يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب: 799432
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۱۷ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته قیمت آن ۱۰ تومان افزایش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۸ هزار و ۴۲۰ تومان رسید.
جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد
به گزارش جهان نيوز، امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۱۷ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۱۰ تومان افزایش یافت. امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر در حدود  ۲۸ هزار و ۴۲۰ تومان معامله می شود.   

برخی کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر قیمت دلار را ۲۸هزار و ۴۰۰ تا ۲۸ هزار  و ۴۲۰ تومان اعلام کرده‌اند.

 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و  ۴۶۱ تومان و ۲۵ هزار و  ۷۱۷ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۱۰ تومان افزایش یافت.
 
 همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۱۸۹ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۴۷۳ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز گذشته ۱۲ تومان افزایش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۸۴ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۳۱۶ تومان اعلام شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
چقدر خوبه که دلار ۵۰ تومن نشده هنوز.....