دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 8 Aug 2022
 
۰
۱

جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد؛ پنجشنبه ۱۵ اردیبشهت ۱۴۰۱

پنجشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب: 799185
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۹ تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته قیمت آن ۲۴تومان افزایش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۸ هزار و ۳۸۰ تومان رسید.
دلار در معاملات امروز چند شد؟
به گزارش جهان نيوز، امروز پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۹ تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته (دوشنبه ۱۲ اردیبهشت) ۲۴ تومان افزایش یافت.  امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر در حدود قیمت ۲۸ هزار  و ۳۸۰ تومان معامله شد.

برخی کانال های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۲۸هزار و ۲۵۰ تا ۲۸ هزار  و ۳۸۰ تومان اعلام کرده‌اند.

 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و  ۴۵۳ تومان و ۲۵ هزار و  ۷۰۹ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز کاری گذشته ۲۴ تومان افزایش یافت.
 
 همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۲۶۸ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۵۵۲ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز کاری گذشته ۱۰ تومان افزایش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۸۱ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۴۱۰ تومان اعلام شد.
مرجع : همشهری آنلاین
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
خیالتان راحت.... دشمن هییییچ غلطی نمی‌تواند بکند..