کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیام تسلیت جمعیت جانبازان بمناسبت درگذشت مجاهد هنرآفرین

11 ارديبهشت 1401 ساعت 14:13

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بر این باور است مردانی از جنس نادر طالب زاده در خط مقدم این مبارزه، پرچمدار افق های نو برای هنرمندان، فرهیختگان، عدالت خواهان و انقلابیون در روزگار ما شدند .


به گزارش جهان نیوز، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بمناسبت درگذشت مجاهد هنرآفرین عرصه رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد:

بسمه تعالی

میدان داری در موقعیت و مسئولیت های حساس نظام اسلامی افتخاری بزرگ برای فرزندان هنرآفرین امام راحل و مقام معظم رهبری بوده و هست . شناخت عمیق مکاتب مادی ، مدل های رفتاری و شگردهای عملیاتی استکبار آمریکا و صهیونیست و هم پیمانان عبری غربی عربی شان ، جبهه انقلاب اسلامی را به رویارویی حداکثری با تهدیدهای دشمن و خلق فرصت های جدید کشانده است.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بر این باور است مردانی از جنس نادر طالب زاده در خط مقدم این مبارزه، پرچمدار افق های نو برای هنرمندان، فرهیختگان، عدالت خواهان و انقلابیون در روزگار ما شدند . نقش آفرینی در کنفرانس بین‌المللی افق نو، جشنواره فیلم عمار ، تأسیس شبکه افق سیما و کارگردانی برنامه های پرمخاطب گفتگویی در کنار تدریس و تربیت مستندسازان نام آشنا بخش هایی از شخصیت این هنرمند و افسر جنگ نرم در طیف نیروهای انقلاب بود.

قرار یافتن این عزیز در حلقه شهیدان و در کنار سیدشهیدان اهل قلم مرتضی آوینی آغازی برای زندگی جدید او در جوار رحمت حضرت حق خواهد بود. جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن ارج نهادن بر تلاش های ماندگار این سرباز ولایت فقدان وی را به مقام معظم رهبری ، اصحاب هنر ، خانواده محترم ، شاگردان و خیل شیفتگان تسلیت عرض می کند و پرچم افتخار و ارادت مندی او را به فرهنگ ایثار و شهادت در اهتزاز همواره پاس خواهد داشت .


کد مطلب: 798906

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/798906/پیام-تسلیت-جمعیت-جانبازان-بمناسبت-درگذشت-مجاهد-هنرآفرین

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com