پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ - 7 Jul 2022
 
۰
۱

جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌های بانکی؛ پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶
کد مطلب: 798586
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۴۴۵ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۱۱۵ تومان افزایش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۸ هزار و ۲۰ تومان رسید.
قیمت دلار افزایش یافت
به گزارش جهان نيوز، امروز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۴۴۵ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۱۱۵ تومان افزایش قیمت داشت. امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر در حدود قیمت ۲۸ هزار  و ۲۰ تومان معامله شد.

برخی کانال های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۲۷ هزار و ۹۶۲ تا ۲۸ هزار  و ۲۰ تومان اعلام کرده‌اند.

 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و  ۱۹۲ تومان و ۲۵ هزار و  ۴۴۵ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۱۱۵ تومان افزایش یافت.
 
 همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۳۳۶ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۶۲۰ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز گذشته ۲۴ تومان کاهش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۳۴۱ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۴۳۳ تومان اعلام شد.
مرجع : همشهری ‌آنلاین
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
بدترین خبر برای ملت ایران همین افزایش قیمت دلاره!!! میدونستید؟؟!!