کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ضرب و شتم وحشتناک زنان فلسطینی! +فیلم

1 ارديبهشت 1401 ساعت 12:29

ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز پس از یورش به مسجدالاقصی، زنان نمازگزار حاضر در محل را مورد ضرب و شتم قرار داده و ده‌ها نفر را مجروح کرد.


به گزارش جهان نیوز، گروهی از شهرک‌نشینان و نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی صبح امروز (پنجشنبه) برای پنجمین روز متوالی به صحن‌‌های مسجدالاقصی حمله کردند.

به گزارش شبکه الجزیره، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی پس از حمله به زنان در مسجدالاقصی، آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار داده و داخل «قبه الصخره» را محاصره کردند. همچنین گفته شده ارتش رژیم صهیونیستی با گلوله‌های پلاستیکی به نمازگزاران مسجد القبلی  در مسجد الاقصی شلیک کرده و از بمب صوتی استفاده کرده‌اند.

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در واکنش به این یورش به اشغالگران هشدار داد: «اگر تصور می‌کنید هجوم به مسجدالاقصی شخصیت اسلامی این مسجد را تغییر می‌دهد، دچار توهم شده‌اید».

وی گفت وقایعی که در این مسجد در حال اتفاق افتادن است عمر رژیم اشغالگر را کوتاه‌تر کرده و حقایق ثابت شده را به نمایش می‌گذارد.

شبکه شهاب دقایقی بعد گزارش داد بر اثر اصابت گلوله پلاستیکی، ده‌ها نفر تا کنون مجروح شده اند که برخی جراحات از ناحیه سر و بدن بوده است. ارتش اشغالگر تا کنون مانع ورود آمبولانس‌هایی شده است که برای کمک به مجروحان آمده‌اند.

هنیه پیش‌تر در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که فلسطینیان حق دارند به مسجدالاقصی دسترسی داشته باشند و در آن عبادت کنند. وی هشدار داد مقاومت در برابر سرکوب و ترور رژیم صهیونیستی سر فرود نخواهد آورد. گفتنی است در یک ماه گذشته و با افزایش تنش ها، ۲۲ فلسطینی به دست ارتش اشغالگر به شهادت رسیده‌اند.

سازمان ملل در این بین، تنها خواستار حفظ آرامش بین طرفین شده است.
 

دانلود فیلم


کد مطلب: 797953

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/797953/ضرب-شتم-وحشتناک-زنان-فلسطینی-فیلم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com