کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«نیاز» مجموعه شبِ قدری تلویزیون

30 فروردين 1401 ساعت 14:40

همزمان با شب‌های قدر، مجموعه تلویزیونی «نیاز» جایگزین سریالِ رمضانی «خوشنام» می‌شود. در حالی که شبکه پنج هم برای این ایام، «قصه ابراهیم» را روی آنتن دارد.


به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، «نیاز» سریالی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده است که در ایام شب‌های قدر از شبکه یک پخش خواهد شد.

این مینی سریال درباره زوج جوانی به نام‌ پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند.

در بازگشت به وطن، مادر پیمان برای اولین‌بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستان‌های مختلفی را شکل می‌دهد.

«نیاز»، ملودرامی اجتماعی است که دو موضوع را روایت می‌کند یکی ترویج فرهنگ یتیم‌نوازی در جامعه و دیگری چالش‌هایی است که بین انسان‌ها به وجود می‌آید.

 
بهاره افشار، شهرزاد کمال‌زاده، حدیث میرامینی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، عمار تفتی، رز رضوی، سیروس میمنت، آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران این مجموعه تلویزیونی مناسبتی‌اند.

مینی سریال 5  قسمتی «نیاز»، از چهارشنبه 31  فروردین، بعد از خبر 21 ، به جای سریال طنز «خوشنام» روی آنتن می‌رود و قسمت چهاردهم سریال «خوشنام»، دوشنبه 5 اردیبهشت پخش خواهد شد.

تلویزیون در شبکه پنج سیما هم این شب‌ها اپیزود «قصه ابراهیم» را با بازی داریوش فرهنگ روی آنتن دارد که این اپیزود از مجموعه رمضانی «مسافران شهر» برای ایامِ شب‌های قدر تدارک دیده شده است.


کد مطلب: 797771

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/797771/نیاز-مجموعه-شب-قدری-تلویزیون

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com