دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ - 4 Jul 2022
 
۱
۱۰
حسین شریعتمداری:

حرف مفت زن‌ها که مفتی حرف نمی‌زنند!

شنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب: 796619
حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان درباره شایعه هزینه ۸۰۰ میلیون تومانی سفر رئیس جمهور به استان البرز گفت: هزینه این سفر خیلی بیشتر از مبلغی است که در آن برگه نقل شده است!
حرف مفت زن‌ها که مفتی حرف نمی‌زنند!
به گزارش جهان نيوز، حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در باره شایعه هزینه ۸۰۰ میلیون تومانی سفر رئیس جمهور به استان البرز به فارس گفت: هزینه این سفر خیلی بیشتر از مبلغی است که در آن برگه نقل شده است! حرف‌مفت‌زن‌ها که مفتی حرف نمی‌زنند! شریعتمداری در توضیح نظر خود گفت: آقای رئیسی همانگونه که همگان شاهد بودند با مترو به کرج رفت و افطار را هم میهمان دانشجویان دانشگاه خوارزمی کرج بود بنابراین محل هزینه ۸۰۰ میلیون تومانی را باید در جای دیگری جستجو کرد.

وی افزود: این مبلغ دستمزد کاسه‌لیسان داخلی آمریکا برای دروغ‌پراکنی و شایعه‌سازی علیه حرکت مردمی رئیس جمهور است و نشان می دهد که سفرهای مردمی و بی‌هزینه و یا کم‌هزینه آقای رئیسی چقدر برای دشمن هزینه دارد! دشمن باید از این طریق، آثار حیات بخش و امید آفرین حرکت رئیس جمهور مردمی را مخدوش کند چراکه مواضع و عملکرد رئیس جمهور تمامی تلاش آنها برای معرفی غرب به عنوان الگوی قابل قبول را به آتش کشیده و بر باد داده است.

شریعتمداری گفت: بدیهی است که مقابله با این حرکت الهی و برخاسته از متن آموزه های اسلام و انقلاب برای دشمن هزینه سنگینی دارد و ۸۰۰ میلیون تومان فقط دستمزد مزدوران داخلی آنهاست؛ همان‌ها که نتانیاهو از آنها با عنوان  بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران یاد می‌کرد.

مدیرمسئول کیهان در ادامه گفت: بعد از شکست  فتنه آمریکائی ــ اسرائیلی ۸۸ و هوشیاری و کنار کشیدن کسانی که فریب آن توطئه را خورده بودند، هیلاری کلینتون وزیر خارجه اوباما  رسماً اعلام کرد آمریکا ۴۰۰ میلیون دلار برای کوچ فتنه‌گران از خیابان‌ها به فضای مجازی اختصاص داده است و از آنها خواست حالا که در خیابان‌ها امکان حضور ندارند، فعالیت خود را به فضای مجازی منتقل کنند. امروزه  همان جماعت مزدور را می‌توان دید که در  کانال‌های مجازی و برخی از مطبوعات به شایعه‌سازی  و دروغ‌پراکنی علیه اسلام و انقلاب و دولت برخاسته از آن مشغولند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
خدا رو هزاران هزار مرتبه شکر این جماعت (خسارت محض ) تاریخ مصرفشان !! تمام شد. و به تاریخ پیوستند .
Iran, Islamic Republic of
احسنت اقای شریعتمد اری که بجا و سر بزنگاه حرفهایی میزنن که خیلی کاری هست


امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج حسین شریعتمداری سردار قلم.
سعید
Iran, Islamic Republic of
....
مهدی
Iran, Islamic Republic of
نتانیاهو: اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستن.
ali
Iran, Islamic Republic of
آقای شریعتمداری کی باید جستجو کنه!!
Iran, Islamic Republic of
.....
بهمن
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان ، سعی در کوچک کردن خدمات دکتر رئیسی دارند ، ...