شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ - 2 Jul 2022
 
۰

ورود مجلس به اتفاقات بازی ایران و لبنان

يکشنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب: 796073
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون در هفته جاری حوادث رخ داده پیرامون بازی ایران و لبنان در مشهد را با حضور وزیر کشور و مسئولان متولی بررسی خواهد کرد.
ورود مجلس به اتفاقات بازی ایران و لبنان
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، علی حدادی با اشاره به ماموریت رئیس مجلس به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به منظور پیگیری اتفاقات رخ داده پیرامون بازی ایران و لبنان در مشهد، بیان کرد:

کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها به عنوان یک اولویت این موضوع را دنبال می کند چراکه رسانه های غربی از این موضوع علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کردند، قطعا این اتفاق باید مورد بررسی تخصصی قرار گیرد و کوتاهی ها مشخص شود.

وی در ادامه اظهار کرد: با حضور وزیر کشور و دستگاه های متولی این موضوع در نشست هفته جاری کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت. نباید در سایه سوءمدیریت حوادثی رقم زده شود که برای نظام هزینه ایجاد کند. باید پیشگیری و پیگیری لازم صورت گرفته و با مسببین این اتفاق برخورد شود. رسیدگی به این موضوع اولویت اول ما است و در این هفته این موضوع مورد بررسی همه جانبه در جلسه کمیسیون قرار خواهد گرفت.
 
برچسب ها: مجلس ایران لبنان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *