دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 8 Aug 2022
 
۱

برای رسیدن به سینما خوش شانس بودم

دوشنبه ۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب: 795480
خدا باید کسی را دوست داشته باشد تا بر سر راهش افرادی همچون مجید مجیدی و هادی حجازی فر را قرار دهد، اعتراف می‌کنم که در سینما و ورود به این عرصه خوش شانس بوده ام.
برای رسیدن به سینما خوش شانس بودم
به گزارش جهان نيوز، روح الله زمانی بازیگر فیلم «موقعیت مهدی» در گفت‌وگو با میزان، پیرامون حضورش در عرصه بازیگری گفت: خدا باید کسی را دوست داشته باشد تا بر سر راهش افرادی همچون مجید مجیدی و هادی حجازی فر قرار دهد، اعتراف می‌کنم که در سینما و ورود به این عرصه خوش شانس بوده ام. 

وی درباره تجربه حضورش کوتاهش در عرصه سینما ادامه داد: من اولین بار در فیلم سینمایی خورشید بازی کردم، این فیلم به جشنواره فیلم فجر آمد و جایزه گرفت و پس از آن جوایز بین المللی گرفتم، طبیعتا این اتفاق بیش از استعداد من به هدایت درستی که شده ام ربط دارد، امیدوارم در ادامه راه هم بتوانم این مسیر را ادامه دهم و انتخاب های درستی در بازیگری داشته باشم. 

این بازیگر نوجوان سینما درباره همکاری با مجید مجیدی افزود: او برای من یک استاد و همچون پدر است، حضور در آثار مجیدی یک کلاس درس است، شما کافی است بخشی از آن پروژه باشید و خوب نگاه کنید تا بتوانید سینما را درک کرده و عاشق آن شوید. 

وی پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» افزود: در ابتدا لطف خداوند و در درجه دوم لطف محمد عسکری باعث شد تا بعد از انتخاب در فیلم سینمایی «خورشید» برای این فیلم هم انتخاب شوم.

وی درباره همکاری با هادی حجازی فر ادامه داد: من در ابتدا فکر نمی‌‌کردم که کار با هادی حجازی فر تا این حد فوق العاده و جذاب باشد، از همان ابتدا هم دوست داشتم با وی همکاری داشته باشم، واقعیت امر بعد از تماشای فیلم «موقعیت مهدی» به خودم افتخار می‌کنم که خدا خواست تا بخشی از این فیلم بی نظیر باشم.

این بازیگر نوجوان سینما درباره ایفای نقشی متفاوت از فیلم «خورشید» اضافه کرد: من بازیگر تازه واردی در سینما هستم و طبیعتا هر اتفاقی برایم تجربه بوده و تازگی دارد، ژانر این دو فیلم با هم از زمین تا آسمان تفاوت دارد، فیلم «موقعیت مهدی» برایم لحظات و اتفاقات بسیار تازه ای داشت و هرچه بود برایم یک دنیا آموزش و درس بود. 

وی درباره کاراکتر خود در فیلم «موقعیت مهدی» اضافه کرد: من نقش یک جانباز واقعی را ایفا کردم، در فیلم موقعیت مهدی من نقش جانباز خسرو ملازاده را بازی کردم که همچنان در قید حیات است، البته هنوز قسمت نشده تا بتوانم از نزدیک وی را ببینم.

وی پروژه موقعیت مهدی را یک شانس بزرگ در زندگی خود خواند و خاطرنشان کرد: کار در این پروژه به عنوان یک بازیگر نوجوان برایم سخت بود، اما به واقع حضور هادی حجازی فر، دقت و وسواسش به اثر و همین طور شناخت درستش از سینما باعث شد تمام این سختی ها مرتفع شود، به واقع همه سختی‌ها را آقا هادی کشید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *