کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

۲۰۲ نفر در تصادفات نوروزی کشته شدند

1 فروردين 1401 ساعت 13:00

تا به امروز از ۱۵۴ فقره تصادف منجربه فوت ۲۰۲ نفر از هموطنان به ثبت رسیده است.


به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، پلیس راهنمایی و رانندگی برای نوروز ۱۴۰۱ افزایش حجم سفر‌ها و تردد بین جاده‌ای را پیش بینی کرده و در این رابطه نیز طرح ویژه نوروزی را با حضور و استقرار بیش از ۷۰ هزار نیروی پلیس در جاده‌ها آغاز کرده است؛ مشروح آخرین اخبار وضعیت جوی کشور و شرایط تردد جاده‌ای آورده می‌شود.
 
تداوم بارش باران در شمال و غرب کشور/ کاهش دمای هوا در استان‌های شمالی و شمال غرب
 
گودرزی در گفت‌وگو با میزان گفت: برای امروز آسمان نوار غربی کشور، دامنه‌های جنوبی البرز، غرب استان اصفهان، شمال استان خراسان رضوی و استان‌های سواحل دریای خزر بارانی خواهد بود.

وی افزود: در نواحی سردسیر این نواحی، بارش برف را شاهد خواهیم بود و برای فردا علاوه بر مناطق عنوان شد، آسمان استان‌های واقع در مرکز، شرق و شمال شرق کشور بارانی خواهد بود.
 
کارشناس سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: هموطنانی که قصد سفر به استان‌های شمالی و شمال غرب کشور را دارند، همراه خود لباس گرم را داشته باشند چرا که سرمای هوا را برای این مناطق پیش بینی می‌کنیم.

وی افزود: آسمان تهران از امشب بارانی خواهد بود و برای فردا نیز شاهد بارش رگباری باران خواهیم بود.
آخرین خبر‌ها از سفر‌های نوروزی؛ ۲۰۲ نفر در تصادفات کشور کشته شدند
 
سرهنگ احمد شیرانی گفت: در جاده چالوس و هراز سنگینی بار ترافیک بیشتر از سایر جاده‌های کشور مشهود است.

وی افزود: هموطنانی که قصد سفر به استان‌های شمالی و شمال غرب کشور را دارند، حتما باید تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.
 
رئیس مرکز کنتزل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: تا به امروز نسبت به آمار سال قبل، ۲۳ درصد افزایش تردد سفر جاده‌ای در کشور ثبت شده است، البته این رقم در برخی از جاده‌های پر تردد به ۸۰ درصد هم رسیده است.

وی افزود: تا به امروز از ۱۵۴ فقره تصادف منجربه فوت ۲۰۲ نفر از هموطنان به ثبت رسیده است که از این تعداد ۱۷۴ تصادف در جاده‌ها و ۲۸ حادثه رانندگی در شهر‌ها منجربه فوت شده است.


کد مطلب: 795479

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/795479/۲۰۲-نفر-تصادفات-نوروزی-کشته-شدند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com