کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اسرائیل فقط یک خطای دیگر بکند

27 اسفند 1400 ساعت 12:23

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونستی حق فعالیت در اربیل را ندارد، گفت: رژیم صهیونیستی یک خطای دیگر کند پاسخ سپاه غیرقابل تصور خواهد بود.


به گزارش جهان نیوز، محمد کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به پاسخ کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام در پاسخ به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی بود و طبیعی است که جمهوری اسلامی ایران برای برخورد با رژیم صهیونیستی از توانایی و اقتدار بسیار بالایی برخوردار است و این توانایی حتی برای رژیم صهیونیستی قابل تصور هم نیست.

وی با تأکید به اینکه "رژیم صهیونیستی حق نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد"، گفت: فعالیت جاسوسی رژیم صهیونیستی در کشور عراق برای ما به هیچ عنوان قابل قبول نیست و صهیونیست‌ها باید بدانند که حضورشان در کشورهای همسایه ما با مرگ و نابودی‌ها آنها برابری می‌کند.

کوثری گفت: اگر رژیم صهیونیستی بخواهد دست از پا خطا کند، سپاه پاسداران برای پاسخ به صهیونیست‌ها یک قدم جلوتر خواهد رفت و حتی ممکن است شدت و نوع پاسخ را تغییر دهد؛ صهیونیست‌ها خودشان خوب می‌دانند که ایران برای برخورد با رژیم صهیونیستی‌ از چه توانایی‌هایی برخوردار است و این توانایی چه لطماتی می‌توانند به صهیونیست‌ها بزند.


کد مطلب: 795276

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/795276/اسرائیل-فقط-یک-خطای-دیگر-بکند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com