شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 13 Aug 2022
 
۰

بازگشت دوباره دلار به کانال ۲۶ هزار تومان

شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 794638
قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۵۶۹ تومان اعلام شد که قیمت آن نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۸ تومان افزایش یافت. امروز قیمت دلار در بازار آزاد در حدود قیمت ۲۶ هزار و ۱۴۰ تومان معامله شد.
بازگشت دوباره دلار به کانال ۲۶ هزار تومان
به گزارش جهان نيوز، امروز شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ دلار در بازار آزاد به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت و در ساعت ۱۴:۴۴، قیمت فروش آن در حدود ۲۶ هزار  و ۱۴۰ تومان اعلام شد. دلار امروز در نرخ هایی بالاتر نیز معامله شد اما سپس در کانال ۲۶ هزار تومانی اندکی کاهش قیمت داشت.

وقفه در مذاکرات وین و انتشار برخی اخبار تردیدآمیز در مورد نتیجه مذاکرات مهم‌ترین دلیل بازگشت قیمت دلار به کانال ۲۶ هزار تومانی است.

همچنین قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۴ هزار و ۳۲۵ تومان و ۲۴ هزار و  ۵۶۹ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به آخرین روزکاری هفته گذشته (پنجشنبه ۱۹ اسفند ) ۷۲ تومان افزایش داشت.
 
 قیمت خرید یورو  ۲۶ هزار و ۷۶۵ تومان و قیمت فروش آن ۲۷ هزار و  ۳۴ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به پنجشنبه گذشته ۱۲۲ تومان کاهش یافت.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب  ۲۴ هزار و ۳۳۳ تومان و ۲۴ هزار و ۵۷۷ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو  ۲۶ هزار و ۶۰۶ تومان و قیمت فروش آن ۲۶ هزار و ۸۷۳ تومان اعلام شد. که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار کاهش و قیمت یورو افزایش یافت.
 
همچنین امروز تا ساعت ۱۴:۴۴، نرخ دلار در بازار متشکل ۲۴ هزار و ۴۰۹ تومان و نرخ یورو ۲۶ هزار و ۸۲۶ تومان اعلام شد.
مرجع : همشهری
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *