شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 13 Aug 2022
 
۰

دلار در معاملات امروز چقدر قیمت خورد؟

چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب: 793405
قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۴۹۱ تومان اعلام شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۵۸ تومان کاهش یافت. امروز قیمت دلار در بازار آزاد در حدود قیمت ۲۵ هزار و ۷۷۰ تومان معامله شد.
دلار در معاملات امروز چقدر قیمت خورد؟
به گزارش جهان نيوز، امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ و تا ساعت تنظیم این خبر، دلار در بازار آزاد در حدود قیمت ۲۵ هزار و ۷۷۰ تومان معامله شد. البته برخی کانال قیمت فروش دلار در بازار آزاد را پایین تر از این رقم هم اعلام کرده‌اند.

همچنین قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۴ هزار و ۱۷۴ تومان و ۲۴ هزار و  ۴۱۷ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۱۳۲ تومان کاهش داشت.

 قیمت خرید یورو  ۲۷ هزار و ۱۱۹ تومان و قیمت فروش آن ۲۷ هزار و  ۳۹۱ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته ۴۳۶ تومان افزایش یافت.
 
 امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب  ۲۴ هزار و ۳۰۳ تومان و ۲۴ هزار و ۵۴۷ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو  ۲۷ هزار و ۲۱۳ تومان و قیمت فروش آن ۲۷ هزار و ۴۸۶ تومان اعلام شد. که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار و یورو کاهش یافت.

همچنین امروز تا ساعت تنظیم این خبر، نرخ دلار در بازار متشکل ۲۴ هزار و ۲۹۵ تومان و نرخ یورو ۲۷ هزار و ۲۶۸ تومان اعلام شد.
مرجع : همشهری
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *