شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - 28 May 2022
 
۰
در دیدار مدیران عامل سایپا و بانک تجارت مطرح شد:

رکورد روزانه تحویل محصولات سایپا به مشتریان شکسته شد / خودروهای ناقص سایپا تکمیل و به بازار عرضه می شوند / سامانه جامع بانک تجارت باعث کاهش هزینه های تولید می شود

سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب: 789636
مدیران عامل گروه خودروسازی سایپا و بانک تجارت در یک نشست مشترک راه های همکاری بین دو مجموعه را بررسی و بر ادامه تعامل دو سویه تاکید کردند.
رکورد روزانه تحویل محصولات سایپا به مشتریان شکسته شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از سایپا نیوز، هادی اخلاقی فیض، مدیرعامل بانک تجارت به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک، ضمن حضور در سایپا، در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه سایپا راه های همکاری و تعامل دو مجموعه را بررسی و تبیین کردند.

در این نشست، محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا با اشاره به فعالیت های جدید این گروه خودروسازی گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در ابتدا کم کردن حجم خودروهای ناقص در پارکینگ ها و عرضه هرچه سریعتر این خودروها به بازار است.

تیموری در خصوص افزایش کیفیت محصولات تولیدی گفت: در ارزیابی و به منظور کاهش هرچه بیشتر مشکلات کیفی محصولاتی که به صورت ناقص تولید و در کف پارکینگ ها هستند پس از تکمیل و قبل از تحویل به مشتری مجدد مورد ارزیابی کیفی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: خوشبختانه در هفته گذشته با همین وضعیت بیشترین تحویل خودرو به مشتریان را داشته ایم و با تحویل روزانه 2745 دستگاه خودرو در یک روز توانستیم رکورد تحویل روزانه در سایپا را شکستیم.

تیموری با اشاره به برنامه ریزی های مدون برای پیشبرد تمامی فعالیت ها گفت: اگر مجموعه کارها به صورت سیستمی تعریف و انجام شود، مشکلات در طول زمان کمتر خواهد شد و در صورت بروز خطا هم صرفا، از طریق خود سیستم عیب یابی و رفع خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: باید عبور مستقیم و کامل خودرو را به 70 درصد تولیدات و کمبود قطعات را به حداقل برسانیم، چرا که هزینه های تولید محصولات ناقص و نگه داشت این محصولات هزینه های بالایی دارد.

در ادامه مدیرعامل بانک تجارت هم ضمن تبریک انتصاب مهندس تیموری، همکاری این بانک با گروه خودروسازی سایپا در طول سالیان متمادی را از افتخارات بانک دانست و گفت: همکاری بانک تجارت با سایپا نسبت به سایر بانکها در شرایط بسیار مطلوبی است به نحوی که 29درصد تسهیلات این گروه خودروساز با بانک تجارت صورت گرفته است.

اخلاقی افزود: وظیفه اصلی بانک ها، تامین مالی صنایع بزرگ است و بانک تجارت هم در این موضوع با نگاه به حمایت از اقتصاد و تولید ملی عملکرد خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد سامانه جامع بانک تجارت باعث کاهش هزینه های تولید می شود، افزود: بانک تجارت مبنا و بستر بسیار خوبی جهت انجام کارهای خاص مالی و بانکی دارد و بر این اساس می توان همکاری های مناسبی را در تعامل دو طرف جهت تامین مالی دنبال کرد.

وی ادامه داد: درخصوص افزایش سقف تعاملات نیز آمادگی داریم تفاهم نامه های مشترکی امضا و منافع دو طرف را در تعامل برد- برد دنبال می کنیم.
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *