کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فینال جنجالی کشتی آزاد با طعم فلفل +فیلم

25 دی 1400 ساعت 9:13

طرفداران کشتی‌گیران بازنده با ورود به محوطه تشک کشتی، نظم سالن را به هم ریختند. تعداد افراد درگیر و شدت آن تا جایی بود که مأموران از اسپری فلفل برای متفرق کردن آن‌ها استفاده کردند.


به گزارش جهان نیوز، پس از برگزاری دیدارهای فینال اوزان 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی کشور به‌عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی در گرگان، طرفداران کشتی‌گیران بازنده با ورود به محوطه تشک کشتی، نظم سالن را به هم ریختند.

بر اساس گزارش تسنیم، در فینال وزن 92 کیلوگرم، احمد بذری در یک مبارزه حساس و نزدیک با نتیجه 9 بر 7 مغلوب امیرحسین فیروزپور شد. در شرایطی که بذری با اجرای فن در ثانیه‌های پایانی جلو افتاد، مربیان فیروزپور چلنج کردند و داوران پس از بازبینی فیلم به فیروزپور نیز امتیاز دادند تا وی پیروز این مبارزه حساس شود.

پس از شکست بذری، اصغر بذری مربی این کشتی‌گیر با عصبانیت خطاب به کمیته فنی گفت: از ابتدا هدفتان این بود که فیروزپور پیروز شود.

پس از این اتفاق تعدادی از اقوام و طرفداران بذری با پرش از روی سکو به محوطه تشک آمدند و قصد هجوم به‌سمت داوران را داشتند که مأموران نیروی انتظامی مانع آن‌ها شدند و معترضین را به بیرون سالن بردند.

اما مبارزه فینال وزن 125 کیلوگرم نیز با اعتراضاتی شدیدتر همراه بود. در مبارزه فینال سنگین‌وزن، یدالله محبی در حالی که 7 بر یک از علی هاشمی پیش بود، موفق شد حریف خود را ضربه‌فنی کند و به عنوان قهرمانی برسد.

پس از این مبارزه در حالی که محبی به‌همراه دیگر برادر کشتی‌گیر خود ارشک محبی، قصد داشتند به‌سمت سالن گرم بروند، تعدادی از طرفداران هاشمی با پریدن از روی سکو، به‌سمت برادران محبی حمله‌ور شدند که این‌بار نیز مأموران نیروی انتظامی مستقر در سالن با ورود به‌موقع خود مانع آن‌ها شدند.

تعداد افراد درگیر و شدت آن تا جایی بود که مأموران از اسپری فلفل برای متفرق کردن آن‌ها استفاده کردند.

اقدام مأموران باعث شد دیگر افراد حاضر در سالن رقابت‌ها و مخصوصاً افراد نزدیک به محل درگیری، شدیداً از ناحیه چشم و گلو احساس ناراحتی کنند.

در نهایت مأموران، عاملان درگیری را بازداشت کردند و به بیرون سالن رقابت‌ها انتقال دادند.
 

دانلود فیلم جنجالی کشتی آزاد


کد مطلب: 788541

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/788541/فینال-جنجالی-کشتی-آزاد-طعم-فلفل-فیلم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com