سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - 18 Jan 2022
 
۵
۱۷

این زن کشته شد ولی الان در حال بازجویی است!

پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب: 783904
آن زن که از سمپات‌های گروهک رجوی است، به شکلی خانوادگی به سازمان منافقین تعلق خاطر دارند. البته ماجرا خیلی فراتر از تعلق خاطر است و دو برادر او از اعدامی‌های دهه ۶۰ سازمان تروریستی مجاهدین خلق هستند.
این زن کشته شد ولی الان در حال بازجویی است!
به گزارش جهان نيوز به نقل از روزنامه جوان، تصویر خانمی افتاده روی زمین، بیهوش، با صورتی خون‌آلود، به هم ریخته؛ دوربین روی صورتش می‌رود. شاید قرار است مخاطب را یاد تصویر ندا آقاسلطان، قربانی معروف فتنه ۸۸ بیندازد. این تنها یک فیلم از وقایع جمعه گذشته در اصفهان است که قرار است به مخاطب، مستندی از کشته‌های ادعایی این اتفاقات نشان بدهد.

آن زن، اما زنده و اکنون در بازداشت است. خونی هم از او نرفته است و آن فیلم، بیشتر از آنچه مخاطب تصور می‌کرد، «فیلم» بود. آن زن که از سمپات‌های گروهک رجوی است، به شکلی خانوادگی به سازمان منافقین تعلق خاطر دارند. البته ماجرا خیلی فراتر از تعلق خاطر است و دو برادر او از اعدامی‌های دهه ۶۰ سازمان تروریستی مجاهدین خلق هستند.

یک فیلم دیگر هم از حاشیه زاینده‌رود همان روز در رسانه‌های ضد ایرانی منتشر شد. زمینی خون آلود... مردی که آن فیلم را گرفته، اکنون بازداشت شده است. فیلمی که صحنه‌سازی خوبی هم داشته و آن طور که این فرد تعریف می‌کند، رنگ قرمز بر زمین ریخته و همه چیز را آماده کرده تا موقع گرفتن فیلم، صحنه‌ای خون‌آلود داشته باشیم!

توجه به تصویر دیگری از آن وقایع هم که مردی روی زمین ایستاده و به عنوان یکی از کشته‌های وقایع اصفهان، فیلمش دست به دست شد، نکته‌ای جالب را نشان می‌دهد. او ابتدا لباسش را مرتب می‌کند و بعد ژست مردن می‌گیرد!

زن بازداشتی دیگری از ریختن مایعات اشتعال زا کنار چادر معترضان در بستر زاینده‌رود می‌گوید تا برای آتش زدن آماده باشد؛ آتشی که اشتعالش را رسانه‌های فارسی زبان آن سوی آب، تقصیر نیرو‌های امنیتی کشور انداختند.

کشته‌سازی از سناریو‌های تکراری و بلکه نخ نمای ضدانقلاب برای تخریب وجهه نیرو‌های حافظ امنیت در ایران است. آن‌ها در هر تجمع و آشوبی تلاش می‌کنند تعداد کشته‌ها را بالا ببرند، اگر با شلیک مستقیم بشود کف خیابان کشته ساخت که هیچ، اگر نه، کشته را در فضای رسانه‌ای و مجازی می‌سازند. از وقایع تیر ۷۸ که احمد باطبی اذعان کرد پیراهن خونی که در دست گرفته بود، آغشته به خون مرغ بود تا آشوب‌های فتنه ۸۸ که میرحسین موسوی را به مراسم ختم دختری بردند که زنده بود تا کشته‌سازی از آشوب‌های آبان ۹۸ که رویترز هم به کمک آمد و تعداد تخیلی ۱۵۰۰ کشته را بیرون داد!

روز شنبه ۱۹ تیر۷۸ روزنامه خرداد در تیتر درشت صفحه اول خود نوشت: «کوی دانشگاه به خون کشیده شد» و در کوی دانشگاه پلاکارد‌هایی با مضمون پنج شهید به نام‌های ذاکری، سهرابی، امامی، رهبری و نادری، در میان دانشجویان توزیع شد در حالی که به سرعت مشخص گردید تمامی اسامی مذکور جعلی بوده است! یا در آبان ۹۸ تصویر خونین یک تصادف به عنوان کشته اعتراضات پخش شد یا تصاویر مربوط به قربانیان حمله گروهک تروریستی جبهه‌النصره در سوریه به عنوان کشته‌های اعتراضات در ایران پخش شد. حالا هم همان روال است و اتفاق جدیدی نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
آمریکا و متحدانش هنوز هم از سازمان گروه های تروریستی منافقین در ایران حمایت می کنند.
Iran, Islamic Republic of
حنای منافقین دیگر رنگی ندارد...
Iran, Islamic Republic of
این افراد که موجب آشوب در شهرها و تشویش اذهان عمومی می شوند چرا باید مشمول بخشش و عطوفت قرار بگیرند.
Iran, Islamic Republic of
چرا صدا وسیما این نوکران مصی پولی نژاد رو به مردم نشون نمیده تا ارباباشون رسوا شوند. مماشات تا کی؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
همین ... منافق بودند که همیشه نقش اصلی در تحریم و فشار بر مردم ایران بودند.
Iran, Islamic Republic of
سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴:
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
Iran, Islamic Republic of
....
شجاع
Iran, Islamic Republic of
...
....
Iran, Islamic Republic of
تاریخ نشان داد که توبه منافقین ظاهری بود و هر وقت توانستند به کشور ضربه زدند
Iran, Islamic Republic of
منافقین بی شرفن به معنای واقعی کلمه
Iran, Islamic Republic of
اگر این مزدوران را مجازات سنگین بکنند دیگر از این غلطها نمیکنند.
Iran, Islamic Republic of
در برخورد با این .....رحم نکنید کل خسارات وارده رو از همینها باید گرفت باید گرفت تا عده ای فریب این بازیگرها نخورن
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
بسمه تعالی
دروغ در ذات منافقین است و پاک شدنی هم نیست از سال 60 تا امروز شاهد آن هستیم. .
Netherlands
خب که چی؟!.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
چقد چندش آورند این جماعت منافق