کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اوجی خبر داد

رشد چشم‌گیر فروش نفت ایران

تسنیم , 11 آذر 1400 ساعت 8:43

وزیر نفت ضمن ارزیابی مثبت خود از نشست مشترک مجلس و دولت، گفت: طبق آمار میزان فروش نفت نسبت به سال گذشته رشد بسیار چشم‌گیری داشته است.


گروه اقتصادی جهان نیوز: جواد اوجی وزیر نفت با اشاره به نشست مشترک مجلس شورای اسلامی و دولت که به‌مناسبت روز مجلس در صحن مجلس برگزار شد، عنوان کرد: وزارت نفت گزارشی از فروش نفت و گاز صادراتی و محصولات پتروشیمی در صد روز اخیر داشته است، طبق آمار میزان فروش نفت نسبت به سال گذشته رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و همچنین گزارشی در مورد تبصره 14؛ تأمین منابع مالی که در 8 ماه گذشته صد درصد تحقق داشته است به مجلس ارائه شد.

وی ادامه داد: در مورد تبصره 18 استفاده از توان شر‌کت‌های دانش‌بنیان در مناطق کم‌برخوردار؛ پروژه‌های خوبی را در این  مناطق در حوزه صنعت نفت تعریف کرده‌ایم، امیدوارم زمینه اشتغالزایی خوبی را ایجاد کند. اتفاقات خوبی در بخش سرمایه‌گذاری، فروش و اشتغالزایی در وزارت نفت رخ داده است که در نتیجه همکاری دولت و مجلس بوده است.

وزیر نفت در گفت‌وگو با خانه ملت خاطرنشان کرد: همکاری کمیسیون عمران و وزارت نفت منجر شد به اینکه موضوع قیر و آسفالت جاده‌ها با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.


کد مطلب: 783901

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/783901/رشد-چشم-گیر-فروش-نفت-ایران

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com