کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برنده توپ طلای ۲۰۲۱ مشخص شد؟

6 آذر 1400 ساعت 1:09

لو رفتن نام برنده توپ طلای ۲۰۲۱ ادعایی است که خبرنگار یک رسانه معتبر مطرح کرده است.


به گزارش جهان نیوز به نقل از روزنامه خبر ورزشی، گزارش های متعدد منتشر شده که نشان می دهد لیونل مسی توپ طلای سال ۲۰۲۱ را از آن خود کرده است، جایزه ای که از سوی مجله فرانس فوتبال اعطا می شود. در این صورت مسی برای هفتمین بار برنده این جایزه ارزشمند خواهد شد.

طبق نوشته خبرنگار اسکای اسپورت ایتالیا، متئو مورتو، ستاره پاری سن ژرمن به دوستان و خانواده اش اطلاع داده که برنده این جایزه شده است. جایزه ای که برنده آن به طور رسمی روز دوشنبه در پاریس معرفی می شود.

بسیاری بر این عقیده بوده و هستند که توپ طلای امسال باید به روبرت لواندوفسکی ستاره بایرن مونیخ برسد اما ظاهرا اوضاع آراء طور دیگری پیش رفته است.

در صورتی که توپ طلا به مسی برسد او دو بار بیشتر از رقیب همیشگی اش کریستیانو رونالدو عنوان بهترین بازیکن جهان را کسب کرده است.

این می تواند پایان خوشی بر یک سال پرماجرا برای لیونل مسی ۳۴ ساله باشد. او در تابستان بالاخره توانست اولین جام معتبر را همراه با تیم ملی کشورش کسب کند و به قهرمانی کوپا آمریکا برسد. آرژانتینی ها با این قهرمانی به روند ۲۸ سال قهرمان نشدن خود در امریکای جنوبی پایان دادند، افتخاری که لیونل مسی در خلق آن تاثیر زیادی داشت.

مسی همچنین با بارسلونا قهرمانی در جام حذفی اسپانیا را به دست آورد اما در همین تابستان مجبور به جدایی از این تی و پیوستن به پاری سن ژرمن به عنوان بازیکن آزاد شد.

از نظر عملکرد شخصی هم مسی ۴۱ گل زد و ۱۷ پاس گل در سال ۲۰۲۱ به نام خود ثبت کرد.

البته سردبیر فرانس فوتبال موضوع لو رفتن برنده توپ طلا را تکذیب کرده اما منابع دیگری هم از فاش شدن برنده و رسیدن جایزه به مسی خبر داده اند.

با این وجود درست یا نادرست بودن خبر روزنامه نگار اسپانیایی اسکای اسپورت، مورتو، روز دوشنبه مشخص خواهد شد.


کد مطلب: 783274

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/783274/برنده-توپ-طلای-۲۰۲۱-مشخص

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com