کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار فدوی:

بسیجیان به قیمت جان خود پای کار هستند

3 آذر 1400 ساعت 13:22

خبیث‌تر از دشمنان ستون پنجم آنان در داخل کشور هستند که بی شرمانه کمکشان میکنند، احتکار بوجود می‌اورند، گرانی میکنند، مانع پیشرفت کشور میشوند لذا این‌ها همراهان دشمن هستند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، سردار علی فدوی در مراسم تجمع ۵ هزار نفری بسیجیان تهران که صبح امروز در مصلی تهران برگزار شد، گفت: بیش از ٤٢ سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد؛ بسیجیان بی‌شمار انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها شش دانگ پای کار بودند.


جانشین فرمانده سپاه گفت: دیگر دشمنان ضعیف و بزدل ما جرئت نمی‌کنند در جنگ سخت و نظامی با ما درگیر شوند، نزدیک به ۴۳سال از پایان جنگ گذشته است و دشمنان ما جرئت نکردند یک تیر به طرف ما شلیک کنند.

وی ادامه داد: دشمنان در هیچ یک از دشمنی‌ها و جنگ‌هایی که با ما انجام دادند موفق نشدند و نمی‌شوند و نمی‌توانند یک پیروزی را در جبهه اسلامی بدست آورند.

فدوی گفت: بسیجیان حتی به قیمت جان خود پای کار بودند، ما باید از این تجربه بی نظیر و گران‌بها درس بگیریم که همانطور که در جنگ‌های گذشته توانستیم به تکالیف‌مان عمل کنیم در صحنه‌های دیگر هم این کار را انجام دهیم.

جانشین فرمانده سپاه بیان کرد: خبیث‌تر از دشمنان ستون پنجم آنان در داخل کشور هستند که بی شرمانه کمک‌شان می‌کنند، احتکار بوجود می‌اورند، گرانی می‌کنند، مانع پیشرفت کشور می‌شوند لذا این‌ها همراهان دشمن هستند.
 
سردار فدوی گفت: امام (ره) این شجره طیبه را پایه نهاد و بیش از ۴۲ سال است که این شجره طیبه بزرگ و قوی می‌شود.
 
وی گفت: در همه عرصه‌ها هیچ دشمنی را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که با انقلاب اسلامی تا این حد دشمنی کرده باشد. ریشه همه این دشمنی‌هایی که در بیش از ۴۲ سال انقلاب اسلامی صورت گرفته، برای این است که دلدادگان، بسیجیان بیشمار و پاسداران انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها شش دانگ حتی به قیمت جان شان پای کار بودند.

جانشین فرمانده سپاه  افزود: دشمن امروز در همه عرصه‌ها دشمنی خود را با ایران شدت بخشیده به نحوی که نمونه و شدت این دشمنی‌ها در طول تاریخ به جز دوران صدر اسلام سابقه نداشته است، ولی با این حال به لحاظ اینکه دلدادگان انقلاب اسلامی و بسیجیان در همه صحنه‌ها حتی به قیمت جان خود پای کار بوده‌اند، در هیچ کدام از خباثت‌هایی که با انقلاب اسلامی داشتند نه تنها موفق نشدند بلکه نمی‌توانند یک مورد را هم علیه جبهه انقلاب اسلامی عنوان کنند که پیروز شده باشند.

وی افزود: خداوند با صراحت عنوان کرده تنها دو حزب خدا و شیطان وجود دارد و فقط حزب خداست که همواره هم پیروز و هم غالب خواهد بود و هم کیفیت غالب بودن آن را خداوند تضمین کرده است.

سردار فدوی گفت: شرایط و شروطی که خداوند اعلام کرده را انجام دادیم و خداوند به وعده خود عمل کرد؛ وقتی کار‌های دشوار و سخت همه با پیروزی جبهه حق همراه بوده، در سایر عرصه‌ها هم این پیروزی‌ها می‌تواند تداوم داشته باشد.

جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: بیش از ۱۰۰ هزار شهید بسیجی و بیش از ۴۰ هزار شهید پاسدار و به عبارت دیگر وجود بیش از ۲۰۰ هزار شهید در انقلاب اسلامی مؤید این مطلب است که همه دلدادگان انقلاب اسلامی و در راس آن‌ها همه بسیجیان پای کار بوده‌اند.

سردار فدوی تصریح کرد: دشمنان ضعیف و بزدل ما جرئت نمی‌کنند با جنگ‌سخت و نظامی با ما درگیر شوند، زیرا در حال حاضر ۳۴ سال است که از پایان جنگ تحمیلی می‌گذرد، ولی دشمن جرئت نکرده حتی یک تیر هم به سمت ما شلیک کند و از این به بعد هم جرئت نخواهند کرد، زیرا به دلیل بالا بودن طراز انقلاب اسلامی هیچ یک از محاسبات آن‌ها برای جنگ با ایران بسیار ضرر خواهند کرد.

جانشین سپاه  بیان کرد: دشمنان برای همین از جنگ نظامی فرار کرده و به دنبال جنگ اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای و... رفته اند لذا قاطعیت و توانمندی بسیج به میزانی است که در این نوع جنگ‌ها وارد شده است و مسلما پایان این جنگ‌ها پیروزی با حزب الله و بسیج و انقلاب اسلامی است.

سردار فدوی گفت: در عرصه سایبری بسیج با توانمدی وارد شده است و دشمنان انقلاب اسلامی را ذله کرده است.

وی ادامه داد: باید از این تجربه بی نظیر و گرانبها درس بگیریم، همانطور که در جنگ‌های گذشته توانسته ایم به تکالیفمان عمل کنیم و خداوند متعال به وعده خود عمل کرد و پیروزی حاصل شد، در صحنه‌های دیگر نیز این کار را انجام دهیم.

جانشین فرمانده سپاه با طرح این سوال که ما در چه جنگی هستیم، گرفتاری فعلی ما کدام جنگ است، افزود: این شرایطی که جنگ اقتصادی بر ما تحمیل کرده است با عزت، افتخار و شرافت ملت ما سازگار نیست لذا اصلا این نوع گرفتاری‌هایی که در اقتصاد وجود دارد در شان ملت ما نیست بنابراین در این عرصه نیز بسیجی‌ها با قدرت بیکران خود باید وارد شوند.

وی با بیان اینکه در وعده خدا تخلف نیست، افزود: اگر ما به تکالیف خودمان عمل کنیم در این عرصه چیزی طول نمی‌کشد که توان اقتصادی انقلاب اسلامی گلوی دشمنان انقلاب اسلامی را میفشارد و ما در موضعی قرار میگیریم که می‌توانیم تحریم کنیم.
سردار فدوی گفت: اگر بسیجی و قدرت بی انتهای بسیجی پای کار بیاید چیزی نمی‌پاید که ما در این روال می‌توانیم قدرت برتر شویم.

وی گفت: در اثر بصیرت مردم دولت انقلابی سرکار امده است لذا الزامات این زمان این است که هم افزایی و اتحاد در همه ما برقرار باشد تا بتوانیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم و عزت و افتخاری را که خودمان در این ۴۳ سال در همه عرصه‌ها تجربه کردیم را حفظ کنیم.

جانشین فرمانده سپاه بابیان اینکه توانمندی اساسی شیطان بزرگ در دنیا توانمندی نظامی آنهاست، گفت: به وفور از سال ۱۳۶۶ که امریکا مستقیماً وارد جنگ شده است و ما خودمان حقارت آن‌ها و شکست آن‌ها را در از بین رفتن ناو‌ها و هلیکوپتر‌های آن‌ها را خودمان در دوران دفاع مقدس تجربه کردیم.

وی اظهار کرد: اوباما اعلام کرد که ما و همه متحدین اروپا و کشور‌های عربی می‌خواستیم در سوریه، دولت سوریه وجود نداشته باشد، اما نتوانستیم، چرا که ایران نخواست.

جانشین فرمانده سپاه گفت: به حول قوه الهی وقتی که بنیانگذار بسیج حضرت امام (ره) و فرمانده اش امام خامنه‌ای است و هم اکنون فرمانده‌ای می‌کند، می‌بایست آنچنان در این جنگ‌های جدید پای کار باشیم که بتوانیم افتخار بیافرینیم و ما مجریان تحقق وعده‌های خدا شویم.

وی ادامه داد: دشمن در داخل کشور به جنگ اقتصادی و فرهنگی با ما برخواسته است. خواهران بسیجی باید به میدان بیایند و به وعده خدا که در آن تخلفی نیست تحقق ببخشند تا در این جنگ هم به پیروزی کامل برسیم.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمن محاسبات غلط کرده است که می‌تواند در این جنگ‌ها پیروز شود، گفت: متاسفانه به لحاظ اقداماتی که نباید در داخل کشور انجام می‌شد، به دشمن در ایجاد اینگونه جنگ‌ها کمک شد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: انشالله همه قوا در کشور هم افزایی و وحدت کلمه داشته باشند تا بتوانیم در جنگ‌ها پیروز شویم.


کد مطلب: 783094

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/783094/بسیجیان-قیمت-جان-خود-پای-کار-هستند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com