دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - 29 Nov 2021
 
۰
۲

سرباز وظیفه مانع از خودکشی زندانی شد

چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 783084
سرباز وظیفه که متوجه طولانی شدن حضور زندانی در سرویس بهداشتی بیمارستان شده بود، با هوشیاری از خودکشی وی جلوگیری کرد.
سرباز وظیفه مانع از خودکشی زندانی شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرباز وظیفه که متوجه طولانی شدن حضور زندانی در سرویس بهداشتی بیمارستان شده بود، با هوشیاری از خودکشی وی جلوگیری کرد.

یکی از زندانیان ندامتگاه قزلحصار که دچار افسردگی شده و مشکلات خانوادگی داشت، با دستور پزشک بهداری آن مرکز به بیمارستان روانپزشکی رازی اعزام شد.

در این اعزام سرباز وظیفه امیرحاجی نیز به عنوان مراقب همراه زندانی در بیمارستان حضور داشت که پس از رفتن وی به سرویس بهداشتی متوجه طولانی شدن حضور وی شده و مشکوک می‌شود.

این سرباز با ورود به سرویس، زندانی را در حالت حلق آویز دیده و بلافاصله با اقدام به موقع و فریادهایش پرسنل بیمارستان را مطلع می‌کند.

بنا به این خبر، خوشبختانه زندانی بیمار با تلاش سرباز و پرستاران نجات پیدا کرده و اقدامات درمانی صورت می‌گیرد.

همچنین سرباز وظیفه امیر حاجی از سوی اشکان کمالی مدیر ندامتگاه و همچنین فرمانده یگان آن مرکز مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است، در مواقعی که امکان درمان زندانی در بیمارستان یا بهداری داخل زندان وجود نداشته باشد، با دستور پزشک معالج و با توجه به نوع بیماری جسمی یا روان پریشی به یکی از بیمارستان‌های سطح شهر منتقل می‌گردد و همه هزینه‌های درمان بر عهده زندان بوده، زندانی هیچ گونه هزینه‌ای پرداخت نمی‌نماید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
United States
چرا هزینه های درمان را از زندانیان دریافت نمیکنید تا دیگر به خودشان آسیب نزنند...؟؟؟!!!!