شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - 29 Jan 2022
 
۰

سردار سلامی: بسیج، اعجاز ذهنی امام بود

چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب: 783081
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بسیج، موهبت الهی، حقیقتی بزرگ و درخشان است، گفت: امام راحل با ایجاد بسیج، به یک اعجاز ذهنی دست زد و چنین نهادی را در سرزمین ایران ایجاد کرد.
سردار سلامی: بسیج، اعجاز ذهنی امام بود
به گزارش جهان نيوز به نقل از میزان، سرلشکر پاسدار حسین سلامی در جمع بسیجیان استان خراسان جنوبی، گفت: این استان مردمان باوفا، مرزداران مؤمن، غیرت‌مند و ولایت‌مدار و دیار مؤمنان و سرزمین عالمان بزرگ و اندیشمندان و دانشمندان جاودان، مردمانی صبور و شکیبا و مجاهد دارد.

فرمانده کل سپاه افزود: استان خراسان جنوبی، سرزمینی با شهدایی همانند ستارگان درخشان بر آسمان افتخارات ایران و بلکه جهان اسلام، شهیدانی همچون «کاوه، ناصری، رحیمی، آخوندی و پارسا» و هزاران شهید جاودان دیگری که عطر و رایحه دلنواز وجودشان همیشه طراوت معنوی و نشاط الهی و شادابی معنوی را به همراه آورده است.

سلامی تأکید کرد: خانواده شهدا، چشم و چراغ ملت ایران و جهان اسلام هستند و خدمت به این عزیزان افتخار بزرگی است.

بسیجیان، مردان مخلص و مجاهد عرصه جهاد هستند
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه بسیجیان، مردان مخلص و مجاهد عرصه جهاد هستند، تصریح کرد: حضور در جمع شما خاطره ماندگار و شیرین است.

سلامی تأکید کرد: امام راحل با ایجاد بسیج، به یک اعجاز ذهنی دست زد و چنین نهادی را در سرزمین ایران ایجاد کرد.

مقام معظم رهبری، بسیجی جانباز است
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مقام معظم رهبری، بسیجی جانباز است، تصریح کرد: فرمانده معظم کل قوا، بسیج را به شجره طیبه تبدیل کرد.

سلامی با بیان اینکه بسیج، موهبت الهی بوده و هست و برای همیشه خواهد بود، اضافه کرد: بسیج حقیقتی بزرگ و درخشان است.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: به برکت این حقیقت زیبا، درخشان و جریان سیال از فضیلت‌ها در شاکله عظیم بسیج، روح ایثار، جوانمردانی و غیرت ابوالفضلی، شهادت‌طلبی، صداقت، محبت ایمان و عشق و آزادگی و هر آنچه فضیلت است در شاکه و هیبت زیبای این نهاد الهی کاملا درخشان دیده می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *