يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - 14 Aug 2022
 
۱

پیروزی اسیر فلسطینی پس از ۱۳۱ روز اعتصاب غذا

سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب: 783002
«کاید الفسفوس» اسیر فلسطینی پس از 131 روزاعتصاب غذا با اخذ حکم لغو بازداشت اداری و آزادی خود اعتصاب غذایش را به حال تعلیق درآورد.
پیروزی اسیر فلسطینی پس از ۱۳۱ روز اعتصاب غذا
به گزارش جهان نيوز، «کاید الفسفوس» اسیر فلسطینی روز دوشنبه پس از ۱۳۱ روز اعتصاب غذا در اعتراض به بازداشت اداری خود با به دست آوردن حکم آزادی خود  اعتصاب غذای خود را به حال تعلیق درآورد.

به گزارش روسیا الیوم، بر اساس توافق حاصل شده این اسیر در چهاردهم دسامبر آتی(23 آذر) آزاد خواهد شد و فعلا در بیمارستان باقی می‌ماند، اما حکم بازداشت اداری او تا زمان آزادی متوقف می‌شود.

«عبداللطیف القانوع» سخنگوی حماس تاکید کرد: مقاومت ۱۳۱ روزه کاید الفسفوس در نبرد معده‌های خالی و پیروزی امروز او بر زندانبانان رژیم صهیونیستی، نشانه قدرت ملت ما و اسرای ما بر به خاک مالیدن بینی رژیم اشغالگر در هر نبردی است که به آن ورود می‌کنند.

این در حالی است که هنوز سه اسیر دیگر فلسطینی در اعتراض به بازداشت اداری خود در اعتصاب غذا به سر می‌برند که شامل هشام أبو هواش، عیاد الهریمی و لؤی الأشقراست که هر کدام به ترتیب در نود و هفتمین، شصت و یکمین و چهل و چهارمین روز اعتصاب غذا هستند.

مرکز نادی الاسیر الفلسطینی در روزهای یازدهم و هجدهم ماه جاری میلادی از پیروزی علاء الاعرج و مقداد القواسمه (پس از ۱۳۳ روز اعتصاب غذا) برای لغو حکم بازداشت اداری خود خبر داد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *