کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

لیگ قهرمانان فوتبال آسیا؛

واکنش بازیکنان الهلال بعد از شکست پرسپولیس

25 مهر 1400 ساعت 13:23

بازیکنان تیم فوتبال الهلال عربستان بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، احساس خود را با هوادارانشان در میان گذاشتند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، تیم فوتبال الهلال عربستان شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد پرسپولیس ایران را با سه گل شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

«سالم الدوسری» که گل نخست این بازی را به ثمر رساند، در پایان این مسابقه با انتشار پیامی نوشت: «خدا را شکر هلال ما به نیمه نهایی صعود کرد. هزاران تبریک به هواداران عزیز. ان شاءالله آینده بهتر است.»

«سلمان الفرج» دیگر بازیکن الهلال نوشت: «هزار هزار تبریک ای زعما (لقب تیم الهلال). از حضور و حمایت هواداران عزیز تشکر می‌کنم. از این مرحله صعود کردیم و لازم است بر آینده تمرکز و شادی‌هایمان را تکمیل کنیم.»

«محمد البریک» احساس خود را این‌طور با هواداران در میان گذاشت: «تبریک بابت پیروزی‌ ای زعما. دو مرحله دیگر پیش رو داریم. از خدا توفیق می‌خواهیم. از صمیم قلب از حضور و حمایت شما سپاسگزاریم.»

«عبدالله حمدان» مهاجم الهلال هم در پیام خود نوشت: «هزار تبریک به بزرگ آسیا بابت این برد بزرگ و صعود. تبریک یا زعما.»

«موسی مارگا» مهاجم مالیایی تیم الهلال هم گفت: «به الهلال و هوادارانش صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می گویم. شما را سه شنبه می بینم.»

تیم الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با تیم النصر عربستان دیدار می‌کند.


کد مطلب: 779124

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/779124/واکنش-بازیکنان-الهلال-بعد-شکست-پرسپولیس

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com