کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تمرین های بدنسازی محمدرضا گلزار +فیلم

19 مهر 1400 ساعت 15:42

محمدرضا گلزار بازیگر مشهور سینما ویدیویی از تمرین بدنسازی خود در فضای مجازی منتشر کرد.


به گزارش جهان نیوز به نقل از برخط نیوز، محمدرضا گلزار خواننده مجری و بازیگر مشهور و پر حاشیه مدتی است که به شدت ورزش بدنسازی انجام می‌دهد تا بدن خودش را مثل داداشی‌ها روی فرم نگه داشته و بسازد! در سه سال اخیر که به دلیل شرایط قرنطینه کنسرت ها و بسیاری از برنامه‌ها تعطیل شده است محمدرضا گلزار وقت خود را بیشتر بر روی بدنسازی گذاشته و بیشتری فعالیت او ورزش بوده است!

 
ویدیویی که محمدرضا گلزار برای کری خوانی و نمایش آمادگی جسمانی‌اش از ورزش‌های سخت خود منتشر کرده است را ببینید.
 
دانلود فیلم تمرین بدنسازی محمدرضا گلزار


پژوی پر حاشیه محمدرضا گلزار
خیلی ها به محمدرضا گلزار می گویند که بچه پولدار و خوشگل بوده که وارد سینما شده و به این موفقیت ها رسیده است (به لحاظ معروفیت) اما خود محمدرضا گلزار  نظری کاملا متفاوت دارد به گونه ای که در یک مصاحبه گفته من با پژو 405 شروع کردم و تا همین چند سال پیش ماشینم پژو بود. بازیگری که تا چند سال پیش یک پژو 405 تصادفی داشته الان چه دارد ؟ محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است. برخی تصاویر و فیلم ها نشان دهنده این است که او در خارج کشور هم خودروهای سوپر اسپورت مثل بوگاتی خریده است.

* بازنشر مطالب سایر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 778532

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/778532/تمرین-های-بدنسازی-محمدرضا-گلزار-فیلم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com