کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بیرانوند:‌ طارمی درها را برای ایرانیان باز کرد

13 مهر 1400 ساعت 10:39

درخشش مهدی طارمی در لیگ پرتغال باعث شد تا حضور ایرانی‌ها در این لیگ هموارتر شود.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، علیرضا بیرانوند در بازی یکشنبه شب بواویشتا مقابل براگا نمایشی دیدنی از خود به ثبت رساند و توانست از سوی بسیاری از رسانه‌های پرتغالی به بهترین بازیکن تیمش نام گیرد.

دروازه‌بان کشورمان 6 مهار فوق‌العاده به ثبت رساند و با گرفتن یک «تک به تک» باعث شد تا تیمش در بازی بماند و بتواند یک امتیاز ارزشمند را از این مسابقه کسب کند.

بیرانوند که فصل گذشته در تیم رویال آنتورپ بلژیک نتوانست توانایی‌های خود را به نمایش گذارد، این فصل امیدوار است که در لیگ پرتغال با تیم بواویشتا بتواند به این مهم دست یابد. او که در اول فصل به یک نیمکت نشین بدل شده بود، 2 بازی متوالی است که به ترکیب اصلی بواویشتا رسیده و انتظار می‌رود بتواند باز هم در ترکیب اصلی قرار گیرد.

روزنامه رکورد پرتغال امروز (سه شنبه) بخشی از مصاحبه‌ خود با «علیرضا بیرانوند»‌ را در سایتش قرار داد و از تاثیرگذاری طارمی برای حضور ایرانیان در این کشور نوشت.
 

بیرانوند در مصاحبه خود که به صورت کوتاه اکنون در سایت رکورد قرار گرفته است، اشاره داشت که درخشش مهدی طارمی باعث شده تا ایرانی‌ها بتوانند در لیگ پرتغال حضور پیدا کنند. دروازه‌بان کشورمان گفت: طارمی درها را برای ایرانی‌ها باز کرد.

سایت رکورد نوشت که درخشش طارمی در لیگ پرتغال با تیم‌های ریوآوه و به خصوص در پورتو باعث شده تا راه برای ایرانی‌ها باز شود. او در ایران به یک نمونه موفق بدل شده و باعث شده تا مسیر برای دیگر ستاره‌های ایران هموارتر شود.

علی علیپور، محمد محبی و پیام نیازمند در کنار طارمی و بیرانوند لژیونرهای کشورمان در لیگ پرتغال به شمار می‌روند.


کد مطلب: 777990

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/777990/بیرانوند-طارمی-درها-ایرانیان-باز

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com