کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

درگیری و تیراندازی هوایی در پمپ بنزین

11 مهر 1400 ساعت 8:26

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری دو شروری خبر داد که چندی قبل در پمپ بنزین با یکی از شهروندان درگیر شده بودند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۲ شروری خبر داد که در پمپ بنزین محلاتی با شهروندی درگیر و پس از شلیک تیر هوایی از محل متواری شده بودند.

سرهنگ کاویانی در تشریح جزییات خبر فوق اظهار داشت: در اواخر تیر ماه خبری در خصوص شرارت ۲ نفر از اراذل و اوباش در یکی از محله های جنوب شرق تهران دریافت شد که در بررسی های اولیه مشخص شد این ۲ متهم با حضور در یکی از پمب بنزین ها با شهروندی درگیری لفظی پیدا کرده و پس از سوختگیری و حدود ۲۰۰ متر بالاتر از پمپ بنزین، خودرویشان را متوقف کرده و باه ادامه درگیری با شهروند مذکور پرداخته و پس از شلیک تیرهوایی از محل گریخته اند.

وی با اشاره به سوابق متعدد متهمان همچون درگیری، سرقت، شرارت، استفاده از سلاح گرم و سرد و... تصریح کرد: پس از چندین عملیات پلیسی در نهایت متهمان در مخفیگاهشان در یکی از شهرهای حاشیه تهران دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی، ۲ قبضه سلاح سرد، ۹ عدد فشنگ جنگی و ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر و سایر ادوات مربوطه کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: هر ۲ متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.


کد مطلب: 777782

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/777782/درگیری-تیراندازی-هوایی-پمپ-بنزین

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com