پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ - 7 Jul 2022
 
۱
۱

طلاق یک زن از همسرش بخاطر عشق او به تمساح +عکس

چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب: 777498
یک دوست دار حیوانات می‌گوید همسرش به خاطر دوستی او با یک تمساح از او جدا شده است.
طلاق از همسر بخاطر عشق به تمساح +عکس
به گزارش جهان نيوز، شیتو سعی کرد تمساح دیگری را به جای تمساح خود "پوچو" بیابد، که ۲۰ سال تحت مراقبت او زندگی می‌کرد و دارای دوستی عمیقی بودند. او گفت که آن تمساح بزرگ را در یکی از رودخانه‌ها با جراحات گلوله در نقاط مختلف بدنش پیدا کرده و به او کمک کرده تا گلوله‌ها را درآورد و او را برای ترمیم زخم هایش از آب بیرون آورد.

شیتو توضیح داد که تمساح عظیم الجثه پس از بازیابی دوباره قدرت و بهبودی در ابتدا با او برخورد خشونت آمیز و وحشیانه‌ای داشته، اما او موفق شده او را اهلی و رام کند و تمام روز در کنارش باشد. شیتو نشان داد که همسرش به رابطه او با این تمساح حسادت می‌کرد تا آنجا که او را ترک کرد، اما شیتو به غیبت او اهمیتی نمی‌داد و از عشقی که تمساح به او می‌داد راضی بود.


 
در ادامه "شیتو" توضیح داد که او سعی کرده است تمساح عظیم الجثه را از خود دور کرده و او را به رودخانه‌ای که از آنجا آمده بود بازگرداند، اما او متعجب بود که تمساح جلوی خانه منتظر او می‌ماند.

مرجع : باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
تمساح هوویش بوده؟؟!!!