کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

افتتاح پانصدمین فروشگاه تخفیفی دیلی مارکت

1 مهر 1400 ساعت 9:03



شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای سرزمین خرید که با برند دیلی مارکت فعالیت می‌کند؛ یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ بزرگ میهن است که در زمستان سال 1398 در صنعت فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور تاسیس شد. قیمت مناسب، تنوع زیاد کالاها و دسترسی آسان از جمله مزایایی است که دیلی مارکت در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی برای مشتریان فراهم کرده است.

هدف دیلی مارکت قرار گرفتن در جمع سه فروشگاه زنجیره‌ای اصلی و بزرگ در کشور است. دستیابی به این مهم با تلاش و پشتکار مدیران و کارکنان این مجموعه و حمایت‌های مادی و معنوی گروه میهن، خیلی دور از انتظار نیست. فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیلی مارکت همواره برای مشتریان اهمیت زیادی قائل است و در طول مدت فعالیت خود همیشه به فکر فراهم کردن شرایطی بهتر برای مشتریان بوده است و در این میان موفق شده رکوردهای مختلفی را به ثبت برساند.

دیلی مارکت بعد از ثبت چندین رکورد در زمینۀ افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور عزیزمان ایران، این‌بار با همان اراده و تلاش ستودنی، موفق به ثبت رکوردی دیگر شد و توانست پانصدمین فروشگاه خود را آن هم در مدت زمانی کمتر از 15 ماه افتتاح کند.

با تلاش شبانه­‌روزی و خستگی­‌ناپذیر مدیران و کارکنان این مجموعه، دیلی مارکت توانست در شهریور ماه و تنها در 30 روز با افتتاح 100 فروشگاه جدید، رکورد تازه‌ای در صنعت خرده فروشی کشور ثبت نماید.

هم‌اکنون فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیلی مارکت در 12 منطقۀ عملیاتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند و روز به روز این فروشگاه‌ها، در حال گسترش و توسعه در شهرهای مختلف کشور هستند. در ادامه به برخی از رکوردهای ثبت شده توسط دیلی مارکت اشاره می‌­کنیم:

. راه‌­اندازی 12 منطقه عملیاتی در 26 استان کشور در عرض 15 ماه

. افتتاح 100 فروشگاه در شهریور 1400

. افتتاح 96 فروشگاه مینی دیلی مارکت در مدت 6 ماه

. افتتاح 500 فروشگاه در مدت کمتر از 15 ماه

. اشتغال­زایی و استخدام بیش از 3500 نفر

. قرار گرفتن شرکت فروشگاه‌­های زنجیره­ای سرزمین خرید، با برند دیلی مارکت و مینی دیلی مارکت در فهرست پرتخفیف‌­ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایران

نکته‌ای که در دیلی مارکت قابل توجه است، حفظ کیفیت خدمات مربوط به مشتریان است. بسیاری از فروشگاه‌ها هستند که با افزایش تعداد شعب، نمی‌توانند به خوبی کیفیت خدماتی که ارائه می‌­دهند را حفظ کنند به همین دلیل اعتماد مردم را از دست می‌دهند و در نتیجه شکست می‌خورند؛ اما دیلی مارکت به گونه‌ای عمل کرده که تا جای ممکن مشتریان خود را راضی نگه دارد.

فروشگاه­‌های زنجیره­‌ای دیلی مارکت، با ارائۀ تخفیف‌های شگفت‌انگیز در کنار محصولات باکیفیت و متنوع در صدد آن است که تعداد شعب خود را بیشتر کند تا همۀ مردم بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و خریدی لذت بخش به همراه رضایت را تجربه کنند.

دیلی مارکت با 500 فروشگاه زنجیره‌ای تخفیفی در سراسر کشور و با ارائۀ خدماتی بی‌نظیر در خدمت مشتریان است. جهت اطلاع از آدرس شعب فروشگاه­‌های زنجیره‌ای تخفیفی دیلی مارکت می­‌توانید از طریق این لینک اقدام فرمایید.


کد مطلب: 776914

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/776914/افتتاح-پانصدمین-فروشگاه-تخفیفی-دیلی-مارکت

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com