کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مقصد گواردیولا در سال ۲۰۲۳ مشخص شد

25 شهريور 1400 ساعت 4:00

سرمربی موفق منچسترسیتی به نظر می‌رسد قصد دارد با پایان قرارداد فعلی‌اش از این تیم جدا شود.


به گزارش جهان نیوز،  پپ گواردیولا که در سال 2016 هدایت منچسترسیتی را برعهده گرفت و تحول عظیمی در این تیم ایجاد کرده، به نظر می‌رسد قصد دارد با پایان قرارداد فعلی‌اش از این تیم جدا شود. نشریه انگلیسی «سان» با انتشار گزارشی مدعی شد این مربی 50 ساله در حال برنامه‌ریزی برای ترک منچسترسیتی در سال 2023 است، زمانی که قراردادش منقضی می‌شود. گفته می‌شود گواردیولا می‌تواند هدایت تیم ملی اسپانیا را در آینده برعهده بگیرد و جانشین لوئیس انریکه  در این تیم شود، این در حالی است که پپ خود قبلاً از انریکه برای حضور روی نیمکت ماتادورها حمایت کرده بود.

این سرمربی اسپانیایی که چند ماه پیش قراردادش با منچسترسیتی را تا سال 2023 تمدید کرد، اخیراً در گفت‌وگو با شبکه «گلوبو اسپورته» برزیل گفته بود: بعد از 7 سال مربیگری در منچسترسیتی، فکر می‌کنم باید استراحتی به خودم بدهم. باید توقف کنم و دور و برم را هم ببینم. باید از سایر مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم و شاید وارد آن مسیر (مربیگری در رده ملی) هم شدم. دوست دارم در جام ملت‌های اروپا، کوپا آمه‌‌ریکا یا جام جهانی هدایت یک تیم را برعهده داشته باشم.

سرمربی پیشین تیم‌های بارسلونا و بایرن مونیخ تاکنون 10 جام مختلف از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را برای آبی‌پوشان شهر منچستر به ارمغان آورده است و فصل گذشته هم با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرد.


کد مطلب: 776200

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/776200/مقصد-گواردیولا-سال-۲۰۲۳-مشخص

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com