کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

چک ۳ میلیاردی برای پرسپولیسی شدن

مهر , 1 شهريور 1400 ساعت 11:57

هافبک تیم فوتبال شهرخودرو مشهد چک سه میلیارد تومانی را برای گرفتن رضایتنامه انتقال به پرسپولیس امضا کرد.


به گزارش جهان نیوز، علی نعمتی مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد در نخستین روزهای نقل و انتقالات تابستان سال جاری پای میز مذاکره با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشست تا بتواند پیراهن این تیم را در فصل آینده بر تن کند.

نعمتی که یک یک فصل دیگر با پدیده قرارداد دارد برای پیوستن به پرسپولیس با مشکل دریافت رضایت نامه خود از تیم مشهدی روبرو شد اما این بازیکن حاضر شد با چک شخصی، مبلغ سه میلیارد تومان را به حساب این تیم مشهدی واریز کند تا بتواند با پرسپولیس قرارداد ببندد.

باشگاه شهر خودرو مشهد که بار دیگر در اختیار فرهاد حمیداوی قرار گرفته است قرار است امروز دوشنبه برگه رضایت‌نامه نعمتی را برای پرسپولیس صادر کند تا این بازیکن بالاخره با سرخپوشان تمرین کند.

نعمتی در گفتگو با مسئولان شهر خودرو تاکید کرده است اگر امروز رضایت‌نامه‌اش به مقصد پرسپولیس صادر نشود قید حضور در مشهد را می‌زند تا به عنوان بازیکن سرباز در فجر هی سپاسی فوتبالش را ادامه دهد.

مسئولان شهر خودرو به نعمتی قول داده‌اند مشکل او برای پیوستن به پرسپولیس را با سند سه میلیاردی که دریافت کرده‌اند حل کنند تا این بازیکن پس از سه فصل حضور در لیست خرید تابستانی سرخ‌ها بالاخره با پرسپولیس قرارداد ببندد.


کد مطلب: 773807

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/773807/چک-۳-میلیاردی-پرسپولیسی-شدن

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com