کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دستگیری بازرس قلابی وزارت بهداشت

31 مرداد 1400 ساعت 15:04

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای بازرس وزرات بهداشت بودن، از ۳ داروخانه ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.


به گزارش جهان نیوز به نقل از میزان، جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار داشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد، خانمی به محل داروخانه وی مراجعه و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه را دارد، ولی به بهانه‌های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می‌دهد.


وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نمی‌باشد.
 
رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر انتقال و به ۳ فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه‌ها معترف و در همین رابطه با تلاش پلیس هر سه مال باخته شناسایی شدند.
 
این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری‌ها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.


کد مطلب: 773736

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/773736/دستگیری-بازرس-قلابی-وزارت-بهداشت

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com