شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - 27 Nov 2021
 
۰
۱

«دودکش ۲» پربیننده‌ترین سریال تلویزیونی

چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 772553
سریال «دودکش ۲» در میان سریال‌های پخش شده در نیمه اول مرداد امسال، به عنوان پربیننده‌ترین سریال معرفی شد.
«دودکش ۲» پربیننده‌ترین سریال تلویزیونی
به گزارش جهان نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مرداد ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۷ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه «دودکش ۲» شبکه «یک» توانسته با کسب ۵۰.۲ درصد مخاطب، عنوان پربیننده‌ترین سریال این روز‌ها را از آن خود کند.

در این نظرسنجی که روز ۱۸ مرداد در سراسر کشور انجام شده، «دودکش ۲» در مدت پخش توانست رضایت ۸۵.۵ درصد از بینندگان را در حد «زیاد» کسب کند. آخرین قسمت این مجموعه ۲۹ قسمتی، ۱۶ مرداد روی آنتن رفته بود و این سریال نسبت به نظرسنجی قبلی که دهم مرداد انجام شد، ۰.۵ درصد افزایش مخاطب داشته است.

به این ترتیب فصل دوم این مجموعه تلویزیونی هم به باشگاه سریال‌های دارای مخاطب بیش از ۵۰ درصدی همچون نون. خ ۳، گاندو ۲، زیرخاکی ۱، نون. خ ۲، پایتخت ۶، ستایش ۳، بوی باران، برادر جان، پایتخت ۵ وارد شده است. میزان بیننده «دودکش ۲» از حد متوسط سال گذشته سریال‌های سیما و متوسط ۱۰ سال اخیر شبکه یک بیشتر بوده است.

مجموعه «گاندو ۲» شبکه سه هم که از ۳۱ تیرماه تا شنبه ۱۶ مرداد قسمت‌های نوروزی اش باز پخش شد، با کسب ۲۸ درصد مخاطب و رضایت در حد «زیاد» ۸۵.۱ درصدی در جایگاه دوم ایستاده است. قسمت‌های جدید گاندو ۲ که از ۱۶ مرداد آغاز شده است، در نظرسنجی بعدی میزان مخاطبش مشخص می‌شود و ۲۸ درصد مخاطب برای بخش‌های تکراری آن است. پیش بینی می‌شود قسمت‌های جدید این سریال با استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجه شود.

سریال «زندگی زیباست» از شبکه «دو» هم ۱۳.۵ درصد مخاطب جذب کرده و میزان رضایت در حد «زیاد» از آن هم ۶۹.۱ درصد برآورد شده و به این ترتیب در رتبه سوم قرار گرفته است.

مجموعه چینی «پزشک دربار» از شبکه «پنج» با ۹.۲ درصد، «وضعیت زرد» از شبکه «سه» با ۷.۵ درصد، «رئیس جمهور موقت» از شبکه «افق» با ۳ درصد، «سرباز گمنام» از شبکه چهار و «بیل وحشی» از شبکه تماشا هر یک با ۲.۳ درصد مخاطب در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

آخرین قسمت سریال ۴۹ قسمتی «پزشک دربار» ۱۷ مرداد از شبکه پنج پخش شد؛ آخرین قسمت «وضعیت زرد» هم ۱۶ مرداد با رسیدن به عدد ۱۳ در شبکه سه به نمایش خود پایان داد.

مقایسه میزان بیننده سریال‌های جدید سیما با نظرسنجی‌های قبلی نشان می‌دهد، میزان بیننده سریال‌های «دودکش ۲»، «زندگی زیباست»، «پزشک دربار» و «وضعیت زرد» نسبت به نظرسنجی قبل، اندکی افزایش داشته است.

در میان سریال‌های تکراری، «پایتخت ۶» که از شبکه «آی‌فیلم» روی آنتن رفته با ۱۹.۱ درصد مخاطب صدرنشین شده، بازپخش «همه چیز آنجاست» و «چاردیواری» هم از این شبکه توانسته به ترتیب ۶.۵ و ۳.۷ درصد مخاطب جذب کند.

بر اساس این نظرسنجی، ۲۸.۱ درصد پاسخگویان غیرتهرانی از «شبکه‌های استانی» سریال‌های تکراری را دیده‌اند؛ ۱۹.۵ درصد از پاسخگویان هم از طریق اینترنت بیننده تکرار سریال‌های سیما بوده‌اند.
برچسب ها: دودکش گاندو سریال
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
امان از دست این سلبریتی ها و بازیگرها!!! مردم واقعا دوستشان دارند!!!