کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرعامل فولاد مبارکه: نایب‌قهرمانی تیم فوتبال سپاهان را به هواداران و مردم فوتبال‌دوست تبریك می‌گویم

9 مرداد 1400 ساعت 11:19

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، نایب‌قهرمانی تیم فوتبال سپاهان، نماینده قدرتمند فوتبال استان اصفهان در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران را تبریک گفت.


به گزارش جهان نیوز به نقل از خبرنگار فولاد، متن پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به شرح زیر است:

"حرکت مستمر و تلاش عزت‌مندانه تیم فوتبال سپاهان برای درخشش در سطح اول فوتبال کشور و قاره کهن آسیا، همواره نشان از تلاش و برنامه‌ریزی تمامی یاران باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد مبارکه سپاهان دارد.

این نایب‌قهرمانی که محصول اعتماد به مربی محجوب و کادر فنی جوان و پرتلاش دیار نصف جهان، همراه با تجربه و انگیزه بازیکنان پرشور و مستعد در این مجموعه بازیکن‌ساز برای کشور بوده است را به هواداران پرشور، مردم فوتبال‌دوست، هیات‌مدیره، مدیرعامل، سرمربی، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان، کارکنان شرکت فولاد مبارکه و همه زحمت‌کشان این باشگاه تبریک می‌گویم.

امیدوارم تیم فوتبال سپاهان با حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا و کسب مجدد سهمیه رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتبال جهان، روند موفقیت خود را تکمیل نموده و همچون سال‌های گذشته نماینده‌ شایسته‌ای برای کشور عزیزمان در دنیا لقب گیرد."

حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولاد مبارکه


کد مطلب: 771374

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/771374/مدیرعامل-فولاد-مبارکه-نایب-قهرمانی-تیم-فوتبال-سپاهان-هواداران-مردم-فوتبال-دوست-تبریك-می-گویم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com